Gaziantep Şahinbey Papatya Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

PAPATYA SÜRÜCÜ KURSU

şahİnbey, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
PAPATYA SÜRÜCÜ KURSU, GAZİANTEP ŞAHİNBEY ve civarında hizmet vermekte olup 24.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 256 kurs/özel ders verenden 53 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. PAPATYA SÜRÜCÜ KURSU, 25 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
PAPATYA Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir Kursumuzda halen B (otomobil) A2 (motosiklet), E ( Otobüs, Kamyon) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Papatya Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır, Papatya Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Güvenli araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.