Gaziantep Şahinbey Son Hedef Özel Öğretim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

şahİnbey, GAZİANTEP
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, GAZİANTEP ŞAHİNBEY ve civarında hizmet vermekte olup 10.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. GAZİANTEP ilinde hizmet veren 304 kurs/özel ders verenden 62 . sıradadır. Başta Özel Anaokulu olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU LİSE DENGİ ÖĞRENCİLERE OKULA DESTEK OLARAK KURULMUŞTUR.  GAZİANTEP SINIRLARI İÇERİSİNDE 3 ŞUBEDEN OLUŞMAKTADIR. EĞİTİMDE 4. YILIMIZA GİRİYORUZ KENDİMİZE ÖZEL ÖĞRENCİ TAKİP SİTEMLERİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZ  VE VELİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Fotoğraflar
SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU SON HEDEF ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.