Hakkari Merkez Merve Soydan

Bu kursu paylaş
2 Yorum

Merve Soydan

merkez, HAKKARİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Dijital Pazarlama Kursu , Google Adwords Kursu , SQL Kursu , SEO Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , Sosyal Medya Uzm. Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Yöneticilik Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Merve Soydan, HAKKARİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. HAKKARİ ilinde hizmet veren 8 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta Bootstrap olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Merve Soydan, 69 gelen talepten 52 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MVC ile ilgili tüm bildiklerimi paylaşabilirim


Bootstrap Nedir?

Bootstrap,Twitter'ın Apache 2 lisansıyla açık kaynak yaptığı CSS,HTML araç kiti. CSS tarafından LESS'i kullanıyor.CSS ve JS hazır halde bulunuyor. Bootstrap ile CSS'ye tam anlamıyla hakim olabilirsiniz. Bootstrap ile oluşturulmak istenen projeler için özel olarak tasarlanmış JQuery eklentileri vardır.

Dijital Pazarlama Nedir?

Bir firma veya markanın -tek başına bir ürün de olabilir- dijital ortamda pazarlanma sürecidir. Günümüzün yeni pazarlama yöntemi olarak değerlendirilen dijital pazarlama; radyo, tv, gazete ve fiziksel panoların aksine daha interaktif yöntemleri kullanır. Tüketici ile etkileşim halinde olan dijital pazarlama yöntemleri gün geçtikçe yenilikçi yaklaşımlarla güncellenmektedir.

Yorumlar
YAVUZ
güzel
12.06.2018
@aditus.info
Mukemmel!
28.04.2018