İçel Merkez Arslan Gökçe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arslan Gökçe

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kickboks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arslan Gökçe, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 284 kurs/özel ders verenden 174 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arslan Gökçe, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
3 .Dan 2.kademe Antrenörden özel ders almak için lütfen irtibata geçiniz...


Kickboks Nedir?

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. En önemlisi aşırı derece sert bir spor olmasıdır.  Rakibinizi yenmek için yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar. Kick Boks müsabakaları genel olarak 3 ana disiplin başlığı altında yapılır. Bu disiplinler; Semi Contact, Light Contact ve Full Contact’dır.

Kick Box, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

Verilen Kursların Ayrıntıları