İçel Merkez Berk Subası

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Berk Subası

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Kursu , Klarnet Kursu , Bağlama Kursu , Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Berk Subası, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 367 kurs/özel ders verenden 238 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Berk Subası, 47 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
klarnet, gıtar ve baglama dersleri verilir. Alanında uzman hocadan özel ders almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Gitar Nedir?

Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Klarnet Nedir?

Klarnet (klarinet ya da gırnata), sert ve dayanıklı ağaçlardan genellikle de abanoz ağacından yapılan üflemeli bir çalgı türüdür. Bir çeşit sert kauçuk olan ebonitten, ayrıca metalden yapılanları da vardır.
Verilen Kursların Ayrıntıları