İçel Yenişehir Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

yenİşehİr, İÇEL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dalış Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ, İÇEL YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 24.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 345 kurs/özel ders verenden 28 . sıradadır. Başta Dalış olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Okulumuzun kadrosu, Mersin Dalış Merkezi ilkelerini benimsemiş ve dalış konusundaki profesyonellikleri tartışılmaz kişilerden oluşmaktadır. Mevcut kadromuz dalış ve dalışla ilgili her konuda sürekli eğitim almakta olup yüksek kaliteyi arayan öğrencilerimize en iyi ve en güvenli servisi sunmaktadır. Mersin Dalış Merkezi, aynı zamanda dalış güvenliği ve tüketici bilincinin oluşması için guruplara özel ücretsiz seminerler düzenlemektedir.

VİZYONUMUZ
1- Uyguladığı kaliteli, güvenli, ciddi ve farklı dalış faaliyetleriyle dalış dünyasına katkılar sağlamak.
2- Su altı Dünyasında verdiği ciddi kaliteli eğitimlerle Türkiye’de ve Dünya da önde gelen dalış okulları arasında olmak.

MİSYONUMUZ
1- Konusunda uzman kadrosuyla dünya standartlarında ciddi, güvenli ve kaliteli dalış eğitimleri vermek.
2- Su altıyla ilgilenen profesyonel veya amatör balıkadamları konu ile ilgili daha iyi iletişim kurabilmeleri için ortak bir platform geliştirmek ve sürekliliği sağlamak.
3- Sualtı dünyasını korumak ve tanıtmak için gençleri bu konuda bilgilendirmek ve eğitimlerinde yardımcı olmak.
4- Çevreye duyarlı dalıcılar yetiştirmek.

STRATEJİMİZ
1- Takım Ruhu: Başarımızın altın anahtarı; Sırrı güçlü bir takım ruhuyla hareket etmektir. OLMAZSA OLMAZIMIZDIR.
2- Doğruluk: Her zaman yönetmeliklere, yasalara uygunluğumuzu ön planda tutarız ve bu konuda anlayış bekleriz.
3- Sorumluluk: Öğrencilerimizin ve birlikte çalıştığımız kişilerin gelişimlerini sorumluluk ilkesi ediniriz ve her zaman destek veririz.
4- Yaratıcılık: Yeni metotlar geliştirerek, fırsatları yaratmak ve yakalamak, sorunları çözmek ve mükemmele ulaşmak için yaratıcılığımıza ve de sesimize güveniyoruz.
5- Öngörülü Olmak: Çıkabilecek problemleri önceden sezer, ortaya çıkmasını beklemeden sorunu buluruz ve üzerine gideriz. Sorunu tespit eder önlemini sorunsuz eğitimler ve çalışmalar için taviz vermeden kalıcı çözümler yaratarak alırız.

Fotoğraflar
MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ


Verilen Kursların Ayrıntıları
12 AY BOYUNCA YÜZME ve DALIŞ KURSLARIMIZ VARDIR
ULUSLARARASI TESCİLİ SSI ve TSSF-CMAS DALIŞ EĞİTİMLERİ VERİLMEKTEDİR
KİŞİYE ÖZEL VIP EĞİTİM PROGRAMLARIMIZLA SU ALTINI RAHAT KONFORLU ve GÜVENLİ BİR BİR ŞEKİLDE KEŞFETİP ,  KALİTELİ SERTİFİKALI BİR DALICI OLABİLİRSİNİZ.
3-6 TAKSİT KREDİ KARTI İLE TAKSİT İMKANI
SU ALTINI KEŞFETMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTIR.