Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhuttin KAYRAK

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhuttin KAYRAK, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 184 kurs verenden 48 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Muhuttin KAYRAK, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
1-Trafik ve Çevre Bilgisi Öğreticileri Eğitimi
2-Direksiyon Eğitimi Öğreticileri Eğitimi
3-Eğiticilerin Eğitimi Formasyonu (280 saatlik)
4-Temel Trafik ve Kaza İnceleme Eğitimi
5-İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi

22 yıllık eğitim tecrübem kadar öneme sahip olmasa da yukarıda bilgileri yazılı almış olduğum eğitimlerin hepsi İleri-Güvenli Sürüş Teknikleri ve Trafik Eğitimi adı altında; ara sokaklarda, çevre, D-400 ve Otoban yollarında uygulamalı olarak BAY, BAYAN’lara verilmektedir.)
-Kursiyer evinden alınır, eğitim sonrası tekrar evine bırakılır. (Kursiyerin evden alınıp evine bırakılması eğitim ücretine dahil değildir.)
-Eğitim ücreti, kursiyerin direksiyona geçmesinden itibaren başlar.      
-Kursiyerin karayolunda taşıt kullanabileceği kanaatine varıldığında, isterse kursiyerin de taşıtında eğitim verilebilir.
       50 tl
                                                       GSM : 0 505 388 34 21Verilen Kursların Ayrıntıları
1-Trafik ve Çevre Bilgisi Öğreticileri Eğitimi 2-Direksiyon Eğitimi Öğreticileri Eğitimi 3-Eğiticilerin Eğitimi Formasyonu (280 saatlik) 4-Temel Trafik ve Kaza İnceleme Eğitimi 5-İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi 22 yıllık eğitim tecrübem kadar öneme sahip olmasa da yukarıda bilgileri yazılı almış olduğum eğitimlerin hepsi İleri-Güvenli Sürüş Teknikleri ve Trafik Eğitimi adı altında; ara sokaklarda, çevre, D-400 ve Otoban yollarında uygulamalı olarak BAY, BAYAN’lara verilmektedir.) -Kursiyer evinden alınır, eğitim sonrası tekrar evine bırakılır. (Kursiyerin evden alınıp evine bırakılması eğitim ücretine dahil değildir.) -Eğitim ücreti, kursiyerin direksiyona geçmesinden itibaren başlar. -Kursiyerin karayolunda taşıt kullanabileceği kanaatine varıldığında, isterse kursiyerin de taşıtında eğitim verilebilir.

Yorumlar