Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nihan  Karadağ

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nihan Karadağ, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 183 kurs verenden 41 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Nihan Karadağ, 5 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında

Haziran_ Ağustos ayları arasında öğrencilerin hem öğrendiklerini unutmamaları adına; hemde tatillerini daha kaliteli şekilde değerlendirmeleri amacı ile dinleme ve konuşma ağırlıklı İngilizce dersi vermekteyim.  4 haftalık program kapsamımızda okulda yeterince ağırlık verilmeyen konuşma & dinleme alanındaki eksiklerimizi tamamlamayı hedeflemekteyiz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Haziran_ Ağustos ayları arasında öğrencilerin hem öğrendiklerini unutmamaları adına; hemde tatillerini daha kaliteli şekilde değerlendirmeleri amacı ile dinleme ve konuşma ağırlıklı İngilizce dersi vermekteyim. 4 haftalık program kapsamımızda okulda yeterince ağırlık verilmeyen konuşma & dinleme alanındaki eksiklerimizi tamamlamayı hedeflemekteyiz.

Yorumlar