İçel Merkez Nihan Karadağ

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nihan  Karadağ

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nihan Karadağ, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 330 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nihan Karadağ, 18 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Haziran_ Ağustos ayları arasında öğrencilerin hem öğrendiklerini unutmamaları adına; hemde tatillerini daha kaliteli şekilde değerlendirmeleri amacı ile dinleme ve konuşma ağırlıklı İngilizce dersi vermekteyim.  4 haftalık program kapsamımızda okulda yeterince ağırlık verilmeyen konuşma & dinleme alanındaki eksiklerimizi tamamlamayı hedeflemekteyiz.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Haziran_ Ağustos ayları arasında öğrencilerin hem öğrendiklerini unutmamaları adına; hemde tatillerini daha kaliteli şekilde değerlendirmeleri amacı ile dinleme ve konuşma ağırlıklı İngilizce dersi vermekteyim. 4 haftalık program kapsamımızda okulda yeterince ağırlık verilmeyen konuşma & dinleme alanındaki eksiklerimizi tamamlamayı hedeflemekteyiz.