İçel Merkez Serdar Gökay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdar  Gökay

merkez, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdar Gökay, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 317 kurs/özel ders verenden 132 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdar Gökay, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ilköğretim 8.sınıf Türkçe ve TYT-YKS Türkçe -Edebiyat dersleri ,DGS, KPSS ÖNLİSANS ve LİSANS dersleri veriyorum. 12 yıllık tecrübem var.Alanında Uzman, Kaliteli, sonuç odaklı çalışan, öğrenci koçu öğretmen arayan veli ve öğrencilere duyurulur. Öğrencilere koçluk işlerim arasındadır.


Edebiyat Nedir?

Edebiyat, kişinin duygu ve düşüncelerini, kendine özgü bir dil kullanarak, estetik kurallar çerçevesinde, yazılı veya sözlü olarak dile getirmesidir. Edebiyat anlama, yorumlama, değerlendirme, benzerleriyle karşılaştırma, yerleştirme basamaklarını yaptığı için bir bilimdir.

Türkçe Nedir?

Türkçe, ana dili edinimi ve gelişimi dersi olduğu için öğrencilerin sağlıklı bir kişisel gelişim gösterip topluma uyum sağlayabilmesinde en önemli derstir. Türkçe, aynı zamanda öğrencinin Türkçe ve Türkiye Cumhuriyeti’ne olan bağlılığının sağlamlaştırıldığı, bu iki Cumhuriyetin ayrılmaz unsurları olan milli kültür, milli kimlik ve milli bilinç duygularının sağlam temeller üzerinde inşasının yapıldığı bir mihver derstir. 
Verilen Kursların Ayrıntıları