İçel Merkez Tac Kolejleri

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TAC KOLEJLERİ

merkez, İÇEL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TAC KOLEJLERİ, İÇEL MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 22.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 367 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. TAC KOLEJLERİ, 6 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fizik,matematik,geometri....başarmak artık çok kolay.
Profesyonel ve bireye göre geliştirdiğim sistemimle tanışın kısa sürede konularınızı bitirelim.Ayrıca öğrenci koçluğu ile hedef odaklı çalışmanın ve çok kısa sürede başarılı olmanın keyfini yaşayın....

Fotoğraflar
TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.
Verilen Kursların Ayrıntıları
YGS,LYS DE SIRALAMANI İLKLERDE GÖRMEK VE FİZİĞİ ZEVKLE ÖĞRENMEK İSTİYORSAN
PROFESYONEL EKİBİMİZLE BEKLERİZ
YGS ,LYS DE MATEMATİK ,GEOMETRİDE BAŞARI YAKALAMAK ARTIK ÇOK KOLAY
PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZLERİ BEKLERİZ