Bu kursu paylaş
0 Yorum

TAC KOLEJLERİ

merkez, İÇEL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında
TAC KOLEJLERİ ORTA OKUL,LİSE.......TÜM DERSLER VE TÜM SINIFLAR PROFESYONEL EKİPLE ÇALIŞMA VE BAŞARIYI YAKALAMAK İSTEYEN HERKESİ BEKLİYORUZ....
TAC Kolejleri’nin diğer kolejlerden en belirgin farkı; Amerikan eğitim standartlarını ülkemize getirerek öğrencilerine; ortaöğretim kademesinden itibaren ana dil seviyesinde İngilizce öğretip, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanında akademik başarıya odaklanarak, öğrencilerini iyi bir liseye ve üniversiteye hazırlamayı ilke edinen bir kuruluş olmasıdır.

Okullarımızda deneyimli öğretmen kadrosu ile TEOG ve üniversite hazırlık dersleri hiçbir ekstra ücret alınmadan yapılmakta olup, bu süreçte yoğun olarak ek çalışmalar ve bilgi kazanım sınavları uygulanmaktadır. Öğrenciler, ödevlerinin büyük bir bölümünü kolejlerimizde ders öğretmenlerinin kontrolünde yapmakta olup, bu da öğrenmeyi hızlandırmakta ve kalıcı hale getirmektedir. Öğrencilerimiz her şeyi okulda tamamladığı için hafta sonlarında ailesine, sosyal, sanatsal ve sportif etkinliklerine zaman ayırabilmektedir.
   
Kolejlerimiz, Amerikan standartlarında verdiği eğitim ile öğrencilerinin yabancı dil, matematik, fen, spor ve sanata ilgilerini canlandırarak bireysel farklılıklarını ortaya çıkartıp sevdiği mesleklere yönelmelerini sağlamaktadır. Hem diğer ortaokul ve liselerle aynı diplomayı vermekte hem de bütün öğrencilerinin kendisini özel ve değerli hissetmelerini sağlamaktadır. Kolejlerimizin temel hedefi, öğrencilerini donanımlı birer birey olarak yetiştirmek ve onlara iyi bir kariyer için gerekli alt yapıyı hazırlamaktır. Öğrencilerimiz,    okulumuzda bireysel olarak incelenmekte, onlara kişisel yetenek ve öğrenme stillerine göre çalışma alışkanlığı kazandırılmaktadır.

Fotoğraflar
TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ TAC KOLEJLERİ

Verilen Kursların Ayrıntıları
YGS,LYS DE SIRALAMANI İLKLERDE GÖRMEK VE FİZİĞİ ZEVKLE ÖĞRENMEK İSTİYORSAN
PROFESYONEL EKİBİMİZLE BEKLERİZ
YGS ,LYS DE MATEMATİK ,GEOMETRİDE BAŞARI YAKALAMAK ARTIK ÇOK KOLAY
PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZLERİ BEKLERİZ

Yorumlar