İçel Mezitli Uğur Yavuz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uğur  Yavuz

mezİtlİ, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uğur Yavuz , İÇEL MEZİTLİ ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 308 kurs/özel ders verenden 119 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uğur Yavuz , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim ve lise öğrecilerimizin okulda yapılan sınav ve merkezi sınavlara hazırlanmasında, Türkçe dersindeki her türlü eksikliklerin giderilmesinde öğrenci arkadaşımızı anlayarak ve olayın ezberin dışında mantık çerçevesi içinde anlaşılmasına yardımcı olmaktayım. Ayrıca yabancılara Türkçe öğretimi hizmeti vermekteyim.


Türkçe Nedir?

Türkçe, ana dili edinimi ve gelişimi dersi olduğu için öğrencilerin sağlıklı bir kişisel gelişim gösterip topluma uyum sağlayabilmesinde en önemli derstir. Türkçe, aynı zamanda öğrencinin Türkçe ve Türkiye Cumhuriyeti’ne olan bağlılığının sağlamlaştırıldığı, bu iki Cumhuriyetin ayrılmaz unsurları olan milli kültür, milli kimlik ve milli bilinç duygularının sağlam temeller üzerinde inşasının yapıldığı bir mihver derstir. 

Verilen Kursların Ayrıntıları