İçel Tarsus Zübeyde Açıkgöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zübeyde  Açıkgöz

tarsus, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zübeyde Açıkgöz , İÇEL TARSUS ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 317 kurs/özel ders verenden 61 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zübeyde Açıkgöz , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TEOG-YGS-LYS-AÇIK LİSE-BURSLULUK SINAVLARI...vb hazırlamak amacıyla Türkçe-Edebiyat dersleri vermekteyim.10 yıldır özel ders vermekteyim.Etüt ve dershane deneyimlerim vardır.Bayan olduğum için daha çok kız öğrenciler tercih ediyor.Ama erkek öğrencilerim de var. Beni tercih ederseniz başarılara beraber yürürüz.

Fotoğraflar

Türkçe Nedir?

Türkçe, ana dili edinimi ve gelişimi dersi olduğu için öğrencilerin sağlıklı bir kişisel gelişim gösterip topluma uyum sağlayabilmesinde en önemli derstir. Türkçe, aynı zamanda öğrencinin Türkçe ve Türkiye Cumhuriyeti’ne olan bağlılığının sağlamlaştırıldığı, bu iki Cumhuriyetin ayrılmaz unsurları olan milli kültür, milli kimlik ve milli bilinç duygularının sağlam temeller üzerinde inşasının yapıldığı bir mihver derstir. 

Verilen Kursların Ayrıntıları
Sonuç odaklı ve başarı garantili özel ders vermekteyim.Sadece kendi işimi yapıyorum.Bireysel çalışıyorum.