Ücretsiz Teklif Al

AKDENİZ AKADEMİ KPSS KURSLARI

Kurs Yeri : YENİŞEHİR, İÇEL


Detaylar

Verdiği Kurslar

KPSS kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

30 YILIN UZERINDE HIZMET VEREN BIR EĞİTIM KURUMUYUZ. 2001 YILINDAN BU YANA DA SADECE KPSS ALANINDA FAALIYET GÖSTERMEKTEYIZ. POZCU, ÇARŞI VE MEZITLIDE OLMAK UZERE 3 SUBEMIZ VARDIR. KPSS-A-B, ÖĞRETMENLIK VE ÖABT ALANINDA DENEYIMLI KADROYLA HIZMET VERMEKTEYIZ. KPSS EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ.

Hakkımızda
1986 yılında özel dershane öğretmeni olarak farklı konumlarda çalışmakta olan ve birbirini iyi tanıyan 12 ortakla Mersin'de hizmet vermeye başlayan "Özel Mersin Akdeniz Dershanesi" eğitim-öğretim öncelikli emeklerin sonucu, kurumu tanıtmayı başardı ve birkaç yılda Mersin'in bilinen, beğenilen bir özel dershanesi halini aldı. 1992'de bugünkü binasına taşınan dershanemiz LİSE ve ÜNİVERSİTEYE hazırlıkta gördüğü yoğun ilgiyle binlerce gencin üst okullara yerleşebilmesinde unutulmaz katkılar sağladı. 1999'dan sonra çalışma alanlarına "eski adıyla DMS"yi KPSS'yi de katan kurum, bu alanda da örgütlendi.

22 yıllık yolculuğunda bazı ortaklar aramızdan ayrıldı, bazı yeni ortaklarla yeniden güçlendik. 22 yıl içinde Pozcu'da ve Tarsus'ta açtığımız şubeler uzun yıllar hizmet verdikten sonra bir yandan şehirlerarası öğretmen yolculuklarının yoruculuğu, diğer yandan dershane sayısının hızla artması ve öğrencilerin bu kurumlarca paylaşılması sonucu hizmeti yeniden tek merkezde vermeyi sürdürüyoruz.


Kurs Detayı