İçel Yenişehir Akdeniz Akademi Kpss Kursları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AKDENİZ AKADEMİ KPSS KURSLARI

yenİşehİr, İÇEL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: KPSS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AKDENİZ AKADEMİ KPSS KURSLARI, İÇEL YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 19.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 317 kurs/özel ders verenden 102 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. AKDENİZ AKADEMİ KPSS KURSLARI, 4 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
30 YILIN UZERINDE HIZMET VEREN BIR EĞİTIM KURUMUYUZ. 2001 YILINDAN BU YANA DA SADECE KPSS ALANINDA FAALIYET GÖSTERMEKTEYIZ. POZCU, ÇARŞI VE MEZITLIDE OLMAK UZERE 3 SUBEMIZ VARDIR. KPSS-A-B, ÖĞRETMENLIK VE ÖABT ALANINDA DENEYIMLI KADROYLA HIZMET VERMEKTEYIZ. KPSS EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ.

Hakkımızda
1986 yılında özel dershane öğretmeni olarak farklı konumlarda çalışmakta olan ve birbirini iyi tanıyan 12 ortakla Mersin'de hizmet vermeye başlayan "Özel Mersin Akdeniz Dershanesi" eğitim-öğretim öncelikli emeklerin sonucu, kurumu tanıtmayı başardı ve birkaç yılda Mersin'in bilinen, beğenilen bir özel dershanesi halini aldı. 1992'de bugünkü binasına taşınan dershanemiz LİSE ve ÜNİVERSİTEYE hazırlıkta gördüğü yoğun ilgiyle binlerce gencin üst okullara yerleşebilmesinde unutulmaz katkılar sağladı. 1999'dan sonra çalışma alanlarına "eski adıyla DMS"yi KPSS'yi de katan kurum, bu alanda da örgütlendi.

22 yıllık yolculuğunda bazı ortaklar aramızdan ayrıldı, bazı yeni ortaklarla yeniden güçlendik. 22 yıl içinde Pozcu'da ve Tarsus'ta açtığımız şubeler uzun yıllar hizmet verdikten sonra bir yandan şehirlerarası öğretmen yolculuklarının yoruculuğu, diğer yandan dershane sayısının hızla artması ve öğrencilerin bu kurumlarca paylaşılması sonucu hizmeti yeniden tek merkezde vermeyi sürdürüyoruz.


KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.

Verilen Kursların Ayrıntıları