İçel Yenişehir Serdar Metreş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdar Metreş

yenİşehİr, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Rusça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdar Metreş, İÇEL YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 29.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 259 kurs/özel ders verenden 97 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdar Metreş, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Turkish For Foreigners
I have been teaching Turkish as a Foreign Language in the most experienced Institute of Turkey for 8 years. For a project I will be in Mersin for 4 months so at this time I want to do my job and meet with new people here.
Yabancılar İçin Türkçe
Türkiye'nin en deneyimli dil okulunda 8 senedir çalışıyorum. Bir proje kapsamında Mersin'de ay bulunacağım ve bu süre zarfında hem işimi yapmak hem de yeni insanlarla tanışmak istiyorum.  


Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara Üniversitesi TÖMER İstanbul Şubesinde 8 yıldır Rusça ve Yabancılara Türkçe Okutmanı olarak çalışmaktayım. Bir proje kapsamında Mersin'de uzun bir süre bulunacağım. Bu süre zarfında daha kolay alışmak için derslerime devam etmek istiyorum.
A1, A2, B1 ve B2 seviyelerinde okuma, yazma, dinleme, konuşma dersleri verebilirim.
Tüm sorularınız için ulaşabilirsiniz.
Deneme dersimiz olabilir.