İçel Yenişehir Sinan Aslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sinan Aslan

yenİşehİr, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: SolidWorks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sinan Aslan, İÇEL YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 31.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 367 kurs/özel ders verenden 140 . sıradadır. Başta SolidWorks olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sinan Aslan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
8 YILLIK SEKTÖREL DENEYİMİMİZ İLE PROFESYONEL OLARAK SOLİDWORKS VE AUTOCAD DERSLERİ VERİLİR.


SolidWorks Nedir?

SolidWorks yenilikçi, kullanımı kolay, Windows için hazırlanmış 3 boyutlu tasarım programıdır. SolidWorks her türlü makine, tesis, ürün tasarımında kullanıcıya Windows’un kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmasını sağlar.

SolidWorks parasolid prensibinde çalıştığı için kullanıcıya, tasarımın her aşamasında müdahale şansı vererek, modelin boyutlarının, ölçülerinin ve ayrıntılarının
istenilen şekilde değiştirilmesi imkanı vardır, saniyelerle ölçülebilecek zaman dilimlerinde teknik resim ve montajların yapılmasını sağlar. Feature tree (tasarım ağacı) ile yapılan işlemlerin sıraları ve yapıları değiştirilebilir. Üstelik yapılan değişiklikler sonucu varsa yapılmış olan montaj ve teknik resim anında güncelleşir. Böylece kullanıcıya teknik resimde veya montajda parçaya müdahale edebilme şansı doğar.

SolidWorks 2000’de ‘’smart mate’’ (akıllı montaj) adlı uygulama son derece hızlı montaj yapılmasını sağlar. Bunun dışında sac parçaların açılımını yaparak uzama miktarları hesaplanabilir. Ayrıca katı objeler kullanılarak kesme, yırtma veya şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir. Yapılmış olan tüm bu işlemleri IGES, DXF, DWG, SAT(ACIS), STL, STEP, VDA, VRML, parasolid dosyalarından kayıt veya transfer yapılabilir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
8 YILLIK SEKTÖREL DENEYİMİMİZ İLE PROFESYONEL OLARAK SOLİDWORKS VE AUTOCAD DERSLERİ VERİLİR.