İçel Yenişehir Sinem Çam

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sinem Çam

yenİşehİr, İÇEL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Çevirmenlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sinem Çam, İÇEL YENİŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İÇEL ilinde hizmet veren 260 kurs/özel ders verenden 58 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sinem Çam, 21 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ege Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü (İngilizce) Anadal ve Mütercim-Tercümanlık Bölümü (Almanca) Yandal Programı mezunuyum. Polonya’nın Lublin şehrinde İngilizce öğretimi üzerine staj deneyimine sahip olup, Almanya Heidelberg Üniversitesi’nde DAAD Programı ile Yoğunlaştırılmış Almanca Dil ve Kültür Kursu eğitimi aldım. Sektörün önde gelen çeviri bürolarında yazılı ve sözlü çeviri deneyimi ile çeşitli aralıklarla özel ders deneyimine sahip, Mersin 1. Noterliği’ne bağlı Yeminli Mütercim-Tercümanım. İleri düzeyde İngilizce, Almanca ve orta düzeyde Arapça ile başlangıç düzeyinde İtalyanca bilmekteyim. Okula yardımcı ve sınavlara hazırlık İngilizce ile Almanca destek dersleri, İngilizce çeviri hizmeti vermekteyim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk ve orta öğretim öğrencilerine okula destek, TEOG sınavına hazırlık, lise İngilizce derslerine destek ve LYS 5 sınavına hazırlık, YDS ve YökDil Sınavına hazırlık, iş hayatında aktif İngilizce kullanabilmek için pratik ve gramer desteği, günlük konuşma dili, akademik İngilizce ve teknik yazışmalar konusunda taleplerinize yanıt bulabilirsiniz.
Teknik, akademik, hukuk, tıp, mühendislik, eğitim, edebiyat vb alanlarda İngilizce çeviri hizmeti alabilirsiniz.
Okul Almanca derslerine ve sınavlarına destek Almanca özel ders taleplerinize yanıt bulabilirsiniz.
Teknik, akademik, hukuk, tıp, mühendislik, eğitim, edebiyat vb alanlarda Noter Yeminli İngilizce çeviri hizmeti alabilirsiniz.