Ankara Altındağ Yunus Özmen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yunus Özmen

altindağ, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: YKS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yunus Özmen, ANKARA ALTINDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 30.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1734 kurs verenden 403 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Yunus Özmen, 87 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Ben tip ogrencisiyim lys , ygs de derece yaptim  yani bilgi olarak bircok ogretmenden daha iyi oldugumu dusunuyorum ogretmenler artik cok fahiş fiyatlar veriyor ki ogrencinin anlicagi dildende bircogu neyazikki konusamiyor bu sebeplerden oturu bana ulasirsaniz hem fiyat olarak hemde ogrenci agziyla anlatarak keyifli vakit gecirriz .İster ogrencinin evinde istersede kendi evimde ders verme olanagim vardir iyi gunler.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Ben tip ogrencisiyim lys , ygs de derece yaptim yani bilgi olarak bircok ogretmenden daha iyi oldugumu dusunuyorum ogretmenler artik cok fahiş fiyatlar veriyor ki ogrencinin anlicagi dildende bircogu neyazikki konusamiyor bu sebeplerden oturu bana ulasirsaniz hem fiyat olarak hemde ogrenci agziyla anlatarak keyifli vakit gecirriz

Yorumlar