Isparta Merkez Büşra Kemaloğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra Kemaloğlu

merkez, ISPARTA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Kemaloğlu, ISPARTA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ISPARTA ilinde hizmet veren 54 kurs/özel ders verenden 20 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Kemaloğlu, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Süleyman Demirel Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Okuduğum 4 yıllık süreç içerisinde birçok etüt merkezi, kolej ve dershanelerde çalıştım. Aynı zamanda ilköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde öğrencilere özel ders verdim. Şuan aynı üniversitede yüksek lisans öğrencisiyim. İngilizcem, bilgisayar sertifikam,Pedagojik formasyonum ve drama eğitimim vardır.
Ben öğrencinin bir dersteki başarısının dersi veren Eğitimciye bağlı olduğunu savunmaktayım. Öğretmenin sabrı, güler yüzü, öğrencinin azmi ile matematik bir bulmaca çözmek kadar zevkli hale gelecektir. Kalıpları kırıyoruz ve öncelikle yaptığımız her şeyi severek yapıyoruz. ''Matematik ezberlenmez, anlaşılır'' Sloganıyla çok yol alacağız.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Bİrebir eğitimin daha faydalı olduğunu, öğrencinin anlama yeteneğine bağlı olarak matematiği daha kolay öğreneceğini savunuyorum. Aldığım eğitimlere ve tecrübelerime dayanarak Matematik iyi bir eğitimciyle karşılaşıldığı sürece zor ders olmaktan çıkacaktır.