İstanbul Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları

beylİkdüzü, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: YÖKDİL Sınavı Kursu , Rusça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Fransızca Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 15.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6576 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları, 936 gelen talepten 190 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco şehrinde kurulmuş olan American LIFE, uluslararası standartlarda yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan ve yabancı dil eğitimi veren bir kurumdur.
American LIFE’ın altyapısı,
Özel eğitim sektöründeki 55 yıllık birikim, 12 yıldır 8 farklı ülkede uluslararası dil eğitim fuarları düzenleyen a2 Fuarcılık ve 30 ülkede 250’den fazla okulun temsilciliğini yapmakta olan Academix Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı şirketlerinin tecrübeleriyle oluşmuştur.
American LIFE’ın danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır. AmericanLIFE, Roosevelt University ile imzalanan iş birliği ve temsilcilik anlaşmasıyla uluslararası alanda da başarısını göstermiştir. Bu anlaşmayla, Roosevelt University’nin Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Fas, Irak, KKTC, Rusya ve Ukrayna’da temsilciliğini resmi olarak yapmaktadır.
American LIFE, Roosevelt University’nin Chicago Downtown ve Schaumburg kampüslerinde ofislerini açmıştır.

Fotoğraflar
Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları Beylikdüzü American Life Dil Eğitim Kurumları


Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce
Almanca
İspanyolca
Rusça
Fransızca
Arapça
Yabancılara Türkçe
İş İngilizcesi
Sınav İngilizcesi (TOEFL-İELTS-YDS-YÖKDİL) alanlarında eğitim vermekteyiz.
İngilizce
Almanca
İspanyolca
Rusça
Fransızca
Arapça
Yabancılara Türkçe
İş İngilizcesi
Sınav İngilizcesi (TOEFL-İELTS-YDS-YÖKDİL) alanlarında eğitim vermekteyiz.

Yorumlar
Yavuz Koca
Mecidiyeköy'den arıyorum ben Beylikdüzü çok uzak
20.06.2018