Ücretsiz Teklif Al

ABDULLAH KAYA

Kurs Yeri : MERKEZ (ANADOLU YAKASI), İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Bil. Muhasebe kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Merhaba, Sayın Meslektaşım/Meslektaş adayım,
Ben 1995 yılında başladığım mesleğime 2005 yılından bu yana SMMM ruhsatlı olarak devam ediyorum. Mesleğimde yaklaşık 20 yıllık bir deneyimim var. Aynı zamanda teorik bilginin olmazsa olmaz olduğuna inanan bir meslek mensubu olarak muhasebe finans alanında yüksek lisansımı tamamladım. Hizmet, inşaat, perakende-toptan, ihracat, ithalat, vb. sektörlerde yönetici olarak çalıştım/çalışıyorum. Mesleki anlamdaki birikimimi siz meslektaşlarıma aktarmak ve bu yolla kendimi yenilemek ve güncel tutabilmek amacıyla özel dersler veriyorum. Çünkü öğretmek aynı zamanda öğrenmektir. Ders verdiğim konular; genel muhasebe, maliyet muhasebesi, ticaret lisesi, üniversite öğrencileri ve SMMM staj başlatma ve yeterlilik  sınavlarına yönelik muhasebe eğitimleri, şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışan meslek mensuplarının kendilerini geliştirmesine yönelik eğitimler ( beyanname doldurma, bordro hazırlama, sgk aylık bildirge, işe giriş-çıkış, personele özlük işmeleri, vb. ) , Logo, Eta, Mikro, Nebim bilgisayarlı muhasebe kursları veriyorum. Bunların yanında Excel'de raporlama, Powerpoint sunum vb. eğitimlerle de sizi mesleki olarak destekleyen ve çalıştığınız alanda ilerlemenize katkıda bulunacak eğitimler veriyorum.
Ben eğitimci olmanın yanında bunları mesleğinde uygulayan bir meslek mensubu olduğumdan size sadece kitabi bilgi değil aynı zamanda gerçek hayattan örnekler vererek konuları daha iyi anlamanızı ve pekiştirmenizi sağlıyorum.
Yukarıdaki konularda eğitim ihtiyacınız varsa lütfen beni arayın,

Not: İngilizce muhasebe kayıtları, ingilizce mali tablo hazırlama, vb. işlemler konusunda da eğitim verebilirim.

Saygılarımla,


Kurs Detayı

Merhaba, Sayın Meslektaşım/Meslektaş adayım, Ben 1995 yılında başladığım mesleğime 2005 yılından bu yana SMMM ruhsatlı olarak devam ediyorum. Mesleğimde yaklaşık 20 yıllık bir deneyimim var. Aynı zamanda teorik bilginin olmazsa olmaz olduğuna inanan bir meslek mensubu olarak muhasebe finans alanında yüksek lisansımı tamamladım. Hizmet, inşaat, perakende-toptan, ihracat, ithalat, vb. sektörlerde yönetici olarak çalıştım/çalışıyorum. Mesleki anlamdaki birikimimi siz meslektaşlarıma aktarmak ve bu yolla kendimi yenilemek ve güncel tutabilmek amacıyla özel dersler veriyorum. Çünkü öğretmek aynı zamanda öğrenmektir. Ders verdiğim konular; genel muhasebe, maliyet muhasebesi, ticaret lisesi, üniversite öğrencileri ve SMMM staj başlatma ve yeterlilik sınavlarına yönelik muhasebe eğitimleri, şirketlerin muhasebe bölümlerinde çalışan meslek mensuplarının kendilerini geliştirmesine yönelik eğitimler ( beyanname doldurma, bordro hazırlama, sgk aylık bildirge, işe giriş-çıkış, personele özlük işmeleri, vb. ) , Logo, Eta, Mikro, Nebim bilgisayarlı muhasebe kursları veriyorum. Bunların yanında Excel'de raporlama, Powerpoint sunum vb. eğitimlerle de sizi mesleki olarak destekleyen ve çalıştığınız alanda ilerlemenize katkıda bulunacak eğitimler veriyorum. Ben eğitimci olmanın yanında bunları mesleğinde uygulayan bir meslek mensubu olduğumdan size sadece kitabi bilgi değil aynı zamanda gerçek hayattan örnekler vererek konuları daha iyi anlamanızı ve pekiştirmenizi sağlıyorum. Yukarıdaki konularda eğitim ihtiyacınız varsa lütfen beni arayın, Not: İngilizce muhasebe kayıtları, ingilizce mali tablo hazırlama, vb. işlemler konusunda da eğitim verebilirim. Saygılarımla,