Ücretsiz Teklif Al

Alaattin Aydın

Kurs Yeri : MERKEZ (ANADOLU YAKASI), İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise Matematik Özel Ders kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

İTÜ de Uzay Mühendisliği okumaktayım.Uzun bir suredir özel ders veriyorum. Gençlerle iletişimim gayet iyidir ve derslerini sevip  başarılı olmalarını saglamak derslerdeki ilk hedefim. Bu yüzden derslerde ezberci egitimden uzak konuların mantığını kavratacak sekilde işliyorum.
Uzun süreli ders almayı düsünen arkadaslarla fiyatı konusabiliriz.Bütün yılı birlikte çalışarak geçirdiğimiz başarılı birçok öğrenci arkadaşım olmuştur.Haftaiçi Sarıyer'de yurtta haftasonu Beylikdüzü'nde ailemin yanında olmaktayım, yer öğrencinin evi olursa diğer ilçelere de gidebilirim.


Kurs Detayı

İTÜ de Uzay Mühendisliği okumaktayım.Uzun bir suredir özel ders veriyorum. Gençlerle iletişimim gayet iyidir ve derslerini sevip başarılı olmalarını saglamak derslerdeki ilk hedefim. Bu yüzden derslerde ezberci egitimden uzak konuların mantığını kavratacak sekilde işliyorum. Uzun süreli ders almayı düsünen arkadaslarla fiyatı konusabiliriz.Bütün yılı birlikte çalışarak geçirdiğimiz başarılı birçok öğrenci arkadaşım olmuştur.Haftaiçi Sarıyer'de yurtta haftasonu Beylikdüzü'nde ailemin yanında olmaktayım, yer öğrencinin evi olursa diğer ilçelere de gidebilirim.