Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alaattin  Aydın

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alaattin Aydın, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3350 kurs verenden 619 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Alaattin Aydın, 17 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
İTÜ de Uzay Mühendisliği okumaktayım.Uzun bir suredir özel ders veriyorum. Gençlerle iletişimim gayet iyidir ve derslerini sevip  başarılı olmalarını saglamak derslerdeki ilk hedefim. Bu yüzden derslerde ezberci egitimden uzak konuların mantığını kavratacak sekilde işliyorum.
Uzun süreli ders almayı düsünen arkadaslarla fiyatı konusabiliriz.Bütün yılı birlikte çalışarak geçirdiğimiz başarılı birçok öğrenci arkadaşım olmuştur.Haftaiçi Sarıyer'de yurtta haftasonu Beylikdüzü'nde ailemin yanında olmaktayım, yer öğrencinin evi olursa diğer ilçelere de gidebilirim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
İTÜ de Uzay Mühendisliği okumaktayım.Uzun bir suredir özel ders veriyorum. Gençlerle iletişimim gayet iyidir ve derslerini sevip başarılı olmalarını saglamak derslerdeki ilk hedefim. Bu yüzden derslerde ezberci egitimden uzak konuların mantığını kavratacak sekilde işliyorum. Uzun süreli ders almayı düsünen arkadaslarla fiyatı konusabiliriz.Bütün yılı birlikte çalışarak geçirdiğimiz başarılı birçok öğrenci arkadaşım olmuştur.Haftaiçi Sarıyer'de yurtta haftasonu Beylikdüzü'nde ailemin yanında olmaktayım, yer öğrencinin evi olursa diğer ilçelere de gidebilirim.

Yorumlar