İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Korkmaz İslamoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Korkmaz İslamoğlu

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kariyer Koçluğu Kursu , NLP Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Enneagram Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Korkmaz İslamoğlu, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5989 kurs/özel ders verenden 1942 . sıradadır. Başta Enneagram olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Korkmaz İslamoğlu, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
LİBERT KOÇLUK DANIŞMANLIK

"BİR GÜN HERKESİN KOÇU OLACAK"

Fotoğraflar

Kariyer Koçluğu Nedir?

Kariyer koçluğu kişinin, iş hayatına ilişkin konulardaki farkındalığını artırmasına, yaşam amacı ve onunla bağlantılı olarak kariyer hedefleri konusunda netleşmesine, kariyerindeki gelişim ve dönüşüm için etkili olacak aksiyonların belirlenmesine yardımcı olan etkileşimli bir süreçtir.

NLP Nedir?

NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika'da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sinir Dili Programlama (NLP) ile yaşamınıza keyif ve tat katmanız için...daha ne katacak mı diyorsun...bir telefon kadar yakınındayım...
YüKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS), YGS,LYS, TEOG, MİLLİ İZLEME SINAVI (MİS), SINAVLARINA HAZIRLIKTA FEEDBACK VE NLP İLE HIZ KAZANIN.
Hayatınızda anlamsızlık mı var? Renk mi katmak istiyorsunuz? Yönünüzü mü kaybettiniz?...bir telefon kadar yakınız.
YAŞAM VE KİŞİLİK ANALİZ İLE HAYATINIZA KEYİF VE EĞLENCE KATIN. İLETİŞİM, İŞ HAYATI, KİŞİSEL FARKINDALIK VB . BİR ÇOK KONUDA BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.