Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sahabettin  DAlar

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sahabettin DAlar, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3346 kurs verenden 427 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Sahabettin DAlar, 43 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği mezunuyum. Bununla beraber 5 yıldır yurtdışındayım. Daha çok pratik İngilizce konusunda çalışmak istiyorum. Dil öğretirken Türkçe ile karşılaştırmalı anlatiyorum. Bu şekilde zorlandığımız konular çok kolay bir şekilede kavranmış olur. Türklerin genel problemi test ve kağıt üstünde çok iyi olmaları ama konuşma konusunda çok zorlanmalarıdır. Ben öğrencilerimi daha çok konuşturuyorum. Çünkü konuşulmayan dili ben niye öğreteyim.Dil konuştukça gelişir ve zevk verir.Dil öğrenen kişi  Çok  pratikle düşünmeden ,otomatikman  sorulan sorulara cevap verebiliyor . Bu konuda ilerlemek istiyenlere yardımcı olabilirim. Bir de biz İngilizceyi kitaptan öğreniyoruz. Bunun yerine daha çok hayatta kullanacağın,hayata tutunmak için gerekli İngilizceyi vermek  istiyorum. Gramere çok girmeden ihtiyaç kadar öğrenip bol pratik benim tarzım.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği mezunuyum. Bununla beraber 5 yıldır yurtdışındayım. Daha çok pratik İngilizce konusunda çalışmak istiyorum. Dil öğretirken Türkçe ile karşılaştırmalı anlatmıyorum. Bu şekilde zorlandığımız konular çok kolay bir şekilede kavranmış olur. Türklerin genel problemi test ve kağıt üstünde çok iyiler ama konuşma konusunda çok zorlaniyorlar. Ben öğrencilerimi daha konuşturuyorum. Dolayısıyla Artık düşünmeden otomatikman cevap verebiliyor sorulan sorulara. Bu konuda ilerlemek istiyenlere yardımcı olabilirim. Bir de biz İngilizceyi kitaptan öğreniyoruz. Bunun yerine daha çok hayatta kullanacağın,hayatta tutunmak için gerekli İngilizceyi vermek istiyorum. Gramere çok girmeden ihtiyaç kadar öğrenip bol pratik benim tarzım.

Yorumlar