İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Sefa Osman Özüm

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sefa Osman Özüm

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çevirmenlik Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sefa Osman Özüm, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6416 kurs/özel ders verenden 1838 . sıradadır. Başta TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sefa Osman Özüm, 14 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba. Bireysel ve grup olarak özel İng. Ve Çince dersleri veriyorum. İki yılı geçkin bir süredir de aktif olarak sektörde görev yapıyorum.


Çevirmenlik Nedir?

Çevirmen,
Bir metni veya sözlü iletişimi bir dilden başka bir dile çevirmeyi meslek edinen kişiye denir. Yazılı çeviri yapan kişiye mütercim, sözlü çeviri yapan kişiye de tercüman adı verilir. Çevirmenler kitap, film, video oyunu, makale, tez, ticari yazışma ve sözleşmeler, hukuki dokümanlar, vize evrakı vs. gibi belgeleri tercüme eden veya toplantılarda, seminerlerde, konferanslarda ardıl veya eş zamanlı çeviri yapan kişilerdir.

TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Nedir?


TS EN ISO 9001:2015 standardı bağlamında Proseslerin ve prosesler arası ilişkilerin belirlenmesi ve sistematik olarak yönetilmesine ilişkin şartların aktarımı
Belirlenen proseslere ait risk ve fırsatların ele alınmasına yönelik yöntemler konusunda bilgi aktarımı