Bu kursu paylaş
0 Yorum

BRITISH FLY DİL OKULU

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yabancı Dil Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
BRITISH FLY DİL OKULU, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3343 kurs verenden 827 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. BRITISH FLY DİL OKULU, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
BİZ KİMİZ?
British Fly Dil Okulu İngilizce eğitiminde ki 12 yıllık tecrübesiyle siz dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize dilin tüm detaylarını eksiksiz kullanabileceğiniz bir eğitim sunuyoruz. İngilizce eğitim sektöründe uzman öğretim kadromuz ve kaliteli eğitim sistemimizle İngilizce öğrenmeyi sorun olmaktan çıkarıyoruz.
NEDEN BİZ?
İstanbul'da ki bir çok üniversitenin hem yurt içinde hemde  yurt dışında  İngilizce eğitim sponsoru olarak; siz değerli öğrencilerimize dilin dört işlevi olan Okuma, Yazma, Anlama, Konuşma alanlarında gelişmenizi ve aktivite programlarımız da pratikliğinizin arttırılmasını sağlıyoruz.
Yurtiçinde ki okullarımızda hem de yurt dışında 6 farklı ülkede 50 farklı şehir de dil eğitiminizi destekliyoruz


Verilen Kursların Ayrıntıları
BİZ KİMİZ? British Fly Dil Okulu İngilizce eğitiminde ki 12 yıllık tecrübesiyle siz dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize dilin tüm detaylarını eksiksiz kullanabileceğiniz bir eğitim sunuyoruz. İngilizce eğitim sektöründe uzman öğretim kadromuz ve kaliteli eğitim sistemimizle İngilizce öğrenmeyi sorun olmaktan çıkarıyoruz. NEDEN BİZ? İstanbul'da ki bir çok üniversitenin hem yurt içinde hemde yurt dışında İngilizce eğitim sponsoru olarak; siz değerli öğrencilerimize dilin dört işlevi olan Okuma, Yazma, Anlama, Konuşma alanlarında gelişmenizi ve aktivite programlarımız da pratikliğinizin arttırılmasını sağlıyoruz. Yurtiçinde ki okullarımızda hem de yurt dışında 6 farklı ülkede 50 farklı şehir de dil eğitiminizi destekliyoruz

Yorumlar