Ücretsiz Teklif Al

BRITISH FLY DİL OKULU

Kurs Yeri : MERKEZ (ANADOLU YAKASI), İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Yabancı Dil kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

BİZ KİMİZ?
British Fly Dil Okulu İngilizce eğitiminde ki 12 yıllık tecrübesiyle siz dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize dilin tüm detaylarını eksiksiz kullanabileceğiniz bir eğitim sunuyoruz. İngilizce eğitim sektöründe uzman öğretim kadromuz ve kaliteli eğitim sistemimizle İngilizce öğrenmeyi sorun olmaktan çıkarıyoruz.
NEDEN BİZ?
İstanbul'da ki bir çok üniversitenin hem yurt içinde hemde  yurt dışında  İngilizce eğitim sponsoru olarak; siz değerli öğrencilerimize dilin dört işlevi olan Okuma, Yazma, Anlama, Konuşma alanlarında gelişmenizi ve aktivite programlarımız da pratikliğinizin arttırılmasını sağlıyoruz.
Yurtiçinde ki okullarımızda hem de yurt dışında 6 farklı ülkede 50 farklı şehir de dil eğitiminizi destekliyoruz


Kurs Detayı

BİZ KİMİZ? British Fly Dil Okulu İngilizce eğitiminde ki 12 yıllık tecrübesiyle siz dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize dilin tüm detaylarını eksiksiz kullanabileceğiniz bir eğitim sunuyoruz. İngilizce eğitim sektöründe uzman öğretim kadromuz ve kaliteli eğitim sistemimizle İngilizce öğrenmeyi sorun olmaktan çıkarıyoruz. NEDEN BİZ? İstanbul'da ki bir çok üniversitenin hem yurt içinde hemde yurt dışında İngilizce eğitim sponsoru olarak; siz değerli öğrencilerimize dilin dört işlevi olan Okuma, Yazma, Anlama, Konuşma alanlarında gelişmenizi ve aktivite programlarımız da pratikliğinizin arttırılmasını sağlıyoruz. Yurtiçinde ki okullarımızda hem de yurt dışında 6 farklı ülkede 50 farklı şehir de dil eğitiminizi destekliyoruz