İstanbul Ataşehir Antsgym

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AntsGym

ataşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , Yakın Savunma Kursu , Cimnastik Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AntsGym , İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 23.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 1141 . sıradadır. Başta Spor Koçluğu olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. AntsGym , 27 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ataşehir ve Sancaktepe bölgesinde kişiye özel Mücadele Sporları ve Cimnastik branşı ile alakalı yardımcı olabiliriz.
Spor Kulübümüz mevcuttur. İster evinizde, isterseniz salonumuz da ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olabiliriz

Fotoğraflar
AntsGym

Spor Koçluğu Nedir?

Bir sporcunun tekniği çok iyi olabilir, taktiği çok iyi olabilir, zekâ gücü çok iyi olabilir ancak performansı iyi olmadan bunları tam olarak ortaya çıkarması mümkün değil. Aslında form da budur. Beyni ile vücudunun aynı orantılı hareket etmesidir. Bizim istediğimiz, her zaman sporcuda formunun en üst seviyede olması. Performans koçluğu yapmamız da ona bireysel olarak çalışmalar yaptırıp bireysel güçlenmeleri olması ya da bir sporcunun ekstra çalışarak en üst seviyeye gelmesidir.

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Antrenörlük belgesi mevcut, Boks Türkiye 3 lüğü, Kickboks 2. Dan Siyah Kuşak, Kickboks 3. Dan siyah Kuşak, Hapkido Sertifikası mevcut eğitmenimiz ile sizlere yardımcı olabiliriz