İstanbul Ataşehir Bostancı Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU

ataşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , SRC Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5868 kurs/özel ders verenden 478 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU, 88 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2004 yilinda Vahit Kirmizi ve Volkan Kirmizi tarafindan Bostanci’da kurulan Bostanci Sürücü Kursu Egitim Kurumlari 12 yildir tek subesi ile sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adimlarla ilerlemektedir.

2008 yilinda Ulastirma Bakanligi tarafindan Mesleki Yeterlilik Egitimi Yetki Belgesi alarak SRC,ODY,ÜDY Belgesi Egitimlerini vermeye baslamistir.

2012 yilinda ise Saglik Bakanligi Toplum Sagligi tarafindan onayli TÜBITAK ODTÜ BILTEN proje destegi ile gelistirilen Psiko-Teknik Degerlendirme Testi ile sürücülerin Zihinsel ve Beceri Testleri,Psikomotor Yetenek ve Beceri Testleri Kisilik ve Sürücü Davranislari Anketi ile testde basarili olan seçkin sürücülerin,ülke genelinde Trafikde yer almasini saglayacak test ile faaliyetlerine bir yenisini daha eklemistir.

Sürücü Kursu sektöründe kalite;egitim kurumunun siz adaylarina sundugu hizmetin ve ihtiyaçlarinin tamami ile karsilayabilme yetenekleridir.

Kisacasi aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir.

Bir egitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacagini mutlaka belirlemesi birinci kosuldur.

Bu sebeple Bostanci Sürücü Kursu Egitim Kurumlari’nin kalite yönetimi, aday beklentilerinin asilmasini hedefleyen, ekip çalismasi gerektiren, kuruma bagimli ve bagimsiz çalisan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyilestirilmesini saglayan bir yönetim anlayisidir.

Aday beklentilerine öncelik verilerek tanimlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yaninda yönetim kalitesinin verimliligini arttirmayi hedefleyen anlayisa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite yönetim sistemi iisiginda belirlenen kalite politakimiza bagli olarak da Bostanci Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adina,tüm bilgi birikim ve deneyimini,subelesme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartini kaybetmeden, tek sube üzerinden siz degerli adaylarina sunmaktadir.

Sürücü egitimini ulastigi en üst düzeyde, kaliteli bir yapi içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak, Sürücü egitimi alanindaki akademik çalismalara ve bilimsel arastirmalara olanak saglayarak, sürüs ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamalarin gelistirilmesini desteklemek,11 Adet Son Model Egitim araçlarimiz ve 25 kisilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayinin yetismesine katkida bulunmak.

Fotoğraflar
BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
2004 yilinda Vahit Kirmizi ve Volkan Kirmizi tarafindan Bostanci’da kurulan Bostanci Sürücü Kursu Egitim Kurumlari 12 yildir tek subesi ile sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adimlarla ilerlemektedir. 2008 yilinda Ulastirma Bakanligi tarafindan Mesleki Yeterlilik Egitimi Yetki Belgesi alarak SRC,ODY,ÜDY Belgesi Egitimlerini vermeye baslamistir. 2012 yilinda ise Saglik Bakanligi Toplum Sagligi tarafindan onayli TÜBITAK ODTÜ BILTEN proje destegi ile gelistirilen Psiko-Teknik Degerlendirme Testi ile sürücülerin Zihinsel ve Beceri Testleri,Psikomotor Yetenek ve Beceri Testleri Kisilik ve Sürücü Davranislari Anketi ile testde basarili olan seçkin sürücülerin,ülke genelinde Trafikde yer almasini saglayacak test ile faaliyetlerine bir yenisini daha eklemistir. Sürücü Kursu sektöründe kalite;egitim kurumunun siz adaylarina sundugu hizmetin ve ihtiyaçlarinin tamami ile karsilayabilme yetenekleridir. Kisacasi aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir egitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacagini mutlaka belirlemesi birinci kosuldur. Bu sebeple Bostanci Sürücü Kursu Egitim Kurumlari’nin kalite yönetimi, aday beklentilerinin asilmasini hedefleyen, ekip çalismasi gerektiren, kuruma bagimli ve bagimsiz çalisan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyilestirilmesini saglayan bir yönetim anlayisidir. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanimlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yaninda yönetim kalitesinin verimliligini arttirmayi hedefleyen anlayisa kalite yönetimi diyebiliriz. Kalite yönetim sistemi iisiginda belirlenen kalite politakimiza bagli olarak da Bostanci Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adina,tüm bilgi birikim ve deneyimini,subelesme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartini kaybetmeden, tek sube üzerinden siz degerli adaylarina sunmaktadir. Sürücü egitimini ulastigi en üst düzeyde, kaliteli bir yapi içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak, Sürücü egitimi alanindaki akademik çalismalara ve bilimsel arastirmalara olanak saglayarak, sürüs ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamalarin gelistirilmesini desteklemek,11 Adet Son Model Egitim araçlarimiz ve 25 kisilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayinin yetismesine katkida bulunmak.