İstanbul Ataşehir Demirkol Boks Spor Kulübü

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DEMİRKOL BOKS SPOR KULÜBÜ

ataşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Boks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DEMİRKOL BOKS SPOR KULÜBÜ, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 20.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5989 kurs/özel ders verenden 2084 . sıradadır. Başta Boks olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. DEMİRKOL BOKS SPOR KULÜBÜ, 32 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Demirkol Boks Spor Kulübü Uzman Antrenörler eşliğinde Bay-B,ayan Çocuk- Yetişkin  Boks severlere Ataşehir de bulunan spor salonunda hizmet vermektetedir.
Antrenmanlarımızda Özel tasarımlı yüz Korumalı kasklar kullanılmaktadır.Kursiyerlerin itina ile seçildiği ,Dostluk ve  Arkadaşlık temel değerlerin üzerine kurulduğu  sosyal bir kulüptü.. Detaylı bilgiye  www.boksders.com Adresimizden ulaşabilirsiniz

Demirkol Boks Spor kulübümüz 2002 yılında Boks faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul şubemiz ise 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır.istanbul şubemiz Ataşehir’de modern ,geniş,ferah olan salonumuzda boks severlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Demirkol Boks Spor kulübü olarak hedeflerimiz; Her yaş grubundan Kadın ve Erkek bireyin öncelikle sporu ve boksu sevdirmek ve yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamak, aynı zamanda, spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan, mutlu, kendine güvenen, sağlıklı ve başarılı bireyler olmalarına katkıda bulunmaktır.

Demirkol Boks Spor kulübü olarak değerlerimiz; Kendi alanında uzman eğitmenlerin yönetiminde, ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı, ahlaklı, disiplinli, alçak gönüllü, saygılı, mücadele gücü yüksek, çalışkan sporcular yetiştirmektedir. Bu sporcular ile ülke çapında ve uluslararası her ortamda yüksek performanslar göstererek Türk boksunun hem Avrupa da hem de dünya da tanınır ve başarılı bir spor dalı haline getirilmesine katkıda bulunmaktır.

Demirkol Boks Spor kulübü üyeleri birebir görüşüldükten sonra Demirkol Ailesine kabulleri yapılır. Sizde yasınız kaç olursa olsun boks öğrenebilirsiniz.İstanbul şubemize katılarak eğitim alan  kursiyer sayımız 3242’dir.

.BOKS AŞKINIZI ERTELEMEYİN..Verilen Kursların Ayrıntıları