İstanbul Ataşehir Dillerin Sokağı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DİLLERİN SOKAĞI

ataşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Fransızca Kursu , İtalyanca Kursu , Japonca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Farsça Kursu , Yabancı Dil Kursu , GMAT Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DİLLERİN SOKAĞI, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1239 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. DİLLERİN SOKAĞI, 229 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dillerin sokağı ,İstanbul anadolu yakası ataşehir ilçesinde yeditepe üniversitesi lokasyonunda butik bir eğitim kurumu olarak hizmet vermektedir.Uzman eğitim kadrosu,teknoloji destekli eğitim programları ,6 kişilik sınıflar, toplam 8 dil (ingilizce,almanca,ispanyolca,italyanca,farsca,arapça,Japonca-türkçe ,fransızca ) ve modern mimari yapısıyla anadolunun en iyi hizmet veren eğitim kurumlarından biri haline gelmeyi hedeflemekteyiz.
Kurum kültürümüzün en temel amaçlarından birisi ileri seviyede yabancı dil öğretmek ve konuşturmaktır.Eğitim anlayışımızın ana merkezine konuşma,konuşturma ve anlama becerisini dahil ediyoruz.
Butik bir dil okulu olarak her öğrencimizle bireber iletişim sağlamaktayız.Derslerimizin işleyiş tarzı grammar ağırlıklı olmayıp,bireyin görsel ve işitsel algısına hitap edecek şekilde karşılıklı konuşma ve dinleme şeklinde ilerlemektedir.


Çocuk ingilizcesinden başlayıp Akademik sınavlara kadar uzanan geniş program skalasıyla doğru zamanda ve doğru yerde uzamaÖzel derslerimiz,eğitim direktörümüzce hazırlanan müfredat doğrultusunda sunulmaktadır.Aşağıda ki alanlara yönelik özel ders hizmeti verilmektedir.
-İngilizce
-Toefl
-Ielts
-G-mat
-Profıcıency
-Yds
-İş ingilizcesi
-Çocuk ingilizcesi
-Diğer diller
-OrtaTokuldan liseye hızlı geçiş sınavlarına destekn kadromuzla çözüm odaklıyız

Fotoğraflar
DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI DİLLERİN SOKAĞI


Verilen Kursların Ayrıntıları
-YILLARDIR TEST ÇÖZME YÖNTEMLERİYLE ÖĞRETİLEN İNGİLİZCE DİL ÖĞRENME ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYORUZ.
-EĞİTİM VE ÖĞRETİM ANLAYIŞIMIZIN ANA MERKEZİNE KONUŞMA KONUŞTURMA,VE ANLAMA BECERİSİNİ DAHİL EDİYORUZ.
-VAR OLAN YABANCI DİL YETENEĞİNİZİN FARKINA VARMANIZI SAĞLIYORUZ.
-DETAYLARIN ANAHTARINI BAŞARILI BİR SONLA ALMANIZI SAĞLIYORUZ.
-AKADEMİK SINAVLARDA BAŞARIYA ULAŞMAK SADECE İNGİLİZCE BİLGİNİZLE DEĞİL,İLETİŞİM VE ALGILAMA YETEĞİNİZLE PARALELDİR.
-EKSİKLERİNİZİ GİDERİP,ARTILARINIZI GÜÇLENDİRİYORUZ.
-SİZİN KARAKTERİSTİK ÖZELLİĞİNİZLE BİZİM KOLAYLAŞTIRICI GÜÇLÜ TEKNİĞİMİZİ BİRLEŞTİRİYORUZ.
TÜM EĞİTMENLERİMİZ  ÖNCE SİZ OLDU
SONRA UZMAN SINAV KOÇLARI OLDULAR.
ÖĞRETME GARANTİSİ BİZDEN , ÖĞRENME GARANTİSİ SİZDEN.