İstanbul Ataşehir Hatice Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hatice Yılmaz

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hatice Yılmaz, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 30.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 953 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hatice Yılmaz, 88 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
13 Yıldır muhasebe meslek hayatındayım, mali müşavirim ve muhasebe alanında yüksek linansımı tamamladım. Muhasebe bilgisini ilerletmek isteyenler iletişime geçebilirler.
Aynı zamanda orta seviyede ingilizce eğitim veriyorum.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.