İstanbul Beylikdüzü İsmail Mert Genç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsmail Mert  Genç

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: SolidWorks Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Mert Genç, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 02.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4614 kurs/özel ders verenden 1296 . sıradadır. Başta SolidWorks olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsmail Mert Genç, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Solidworks konusunda oldukça deneyimli ve meslek olarakta tasarım mühendisliği yapan birisiyim.İstanbul Beylikdüzü Beykent Mahallesinde oturuyorum. Makina projeleriniz ve tasarımlarınız içinde yardımcı olabilirim. Yada size solidworks öğretip kendi hayalllerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilirim.
Saygılarımla


Verilen Kursların Ayrıntıları
Solidworks'te temel kavramlardan başlayıp, montaj patlatmaya kadar giden ve tüm unsurları içeren bir kurs sunuyorum sizlere...
Kurs süresince çeşitli ödevler ile sizi destekleyip daha iyi kavramanız için elimden geleni yapıcağım. Kursunuz bittikten sonrada istediğiniz zaman takıldıgınız yerlerde beni arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Saygılarımla
Projeleriniz ve tezlerinizin tasarımları ile alakalı solidworks üzerinde yardımcı olabilirim. İsteğe göre detaylı teknik resimler düzenlenir ve size sadece bunu ürettirmek kalır. Böylece projelerinizde daha başarılı olabilirsiniz, hemde zamanınız size kalır