Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nimatullah Moradi

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hamile Pilatesi Kursu , Hamile Yogası Kursu , Antigravity Yoga Kursu , Reformer Pilates Kursu , Pilates Kursu , Kinesiyoloji Kursu , Tai Chi Kursu , Pilates Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nimatullah Moradi, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 25.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3344 kurs verenden 1150 . sıradadır. Başta Hamile Yogası olmak üzere 8 farklı kurs vermektedir. Nimatullah Moradi, 12 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
I offer private yoga classes including Asana, Pranayama, and Meditation techniques in English and Turkish. You can come and practice at my home, and in your place is not that far, I can come and teach you.
During my childhood I had a deep fascination for yoga and started my self-practice right from then. I was looking forward to go to India and get authentic training. In 2005 thanks to my PhD program in English in Mysore, India. The yoga training has had great impact on my worldview and opened up new horizons in attaining mental and physical enlightenment. Hence, it is of utmost pleasure to share and cherish my yoga knowledge with my students.

Asana, Pranayama ve meditasyon tekniklerini İngilizce ve Türkçe de içeren özel yoga dersleri veriyorum. Evimde gelip pratik yapabilirsin, ve senin yerinde o kadar uzak değil, gelip sana öğretebilirim.
Çocukluğum boyunca yoga için derin bir hayranlığım vardı ve o zamandan itibaren kendi kendime pratiğime başladım. Hindistan'a gitmek ve otantik eğitim almak için sabırsızlıkla bekliyordum. 2005 yılında Mysore, Hindistan'daki doktora programım sayesinde. Yoga eğitimi, dünya görüşümü üzerinde büyük etkiye sahipti ve zihinsel ve fiziki aydınlanmaya yeni ufuklar açtı. Bu nedenle, yoga bilgilerimi öğrencilerimle paylaşmak ve beslemek benim için büyük bir mutluluktur.

Mobile No: 05394826330

Fotoğraflar


Yorumlar