İstanbul Ataşehir Orhan Arslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Orhan Arslan

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Rhinoceros Kursu , İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Orhan Arslan, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6464 kurs/özel ders verenden 793 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Orhan Arslan, 70 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2011 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm Kadıköy Anadolu Lisesi'nden, 2016 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun oldum. Yurt dışı seyahatleri olarak, Interrail ile 1 aylık Avrupa seyahati ve 1 aylık İngiltere seyahati yaptım. İngilizce dilini okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak devamlı pratik etmekteyim. İlkokul, lise, üniversite öğrencilerine ve İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlananlara dersler verebilirim. Ataşehir'de yaşıyorum. Yaşadığım yerde mesai saatleri içinde veya sizin evinizde haftanın her günü, akşam saatleri de dahil ders verebilirim.


Rhinoceros Nedir?

Rhinoceros 3D, özellikle sanayi için 3B modelleme ve prototipleme için tasarlanmış bir CAD/CAM yazılımıdır. Modellemede Kafes (Mesh) modelleme yerine NURBS modelleme kullanıldığı için, 3B prototipleme için uygundur. Rhinoceros 3D, NURBS tabanlı ticari bir modelleme programıdır.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2016 Ocak ayında mezun oldum. 1 sene boyunca bir şirkette Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olarak görev aldım. Öğrenim ve profesyonel hayatım boyunca, 5 senedir bütün modellemeleri Rhinoceros programı ile yaptım. Temelden başlayarak veya üniversite desteği olarak ders verebilirim.
2011 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm Kadıköy Anadolu Lisesi'nden, 2016 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun oldum. Yurt dışı seyahatleri olarak, Interrail ile 1 aylık Avrupa seyahati ve 1 aylık İngiltere seyahati yaptım. İngilizce dilini okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak devamlı pratik etmekteyim. İlkokul, lise, üniversite öğrencilerine ve İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlananlara dersler verebilirim.