Ücretsiz Teklif Al

Orhan Arslan

Kurs Yeri : ATAŞEHİR, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Rhinoceros kursu , İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

2011 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm Kadıköy Anadolu Lisesi'nden, 2016 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun oldum. Yurt dışı seyahatleri olarak, Interrail ile 1 aylık Avrupa seyahati ve 1 aylık İngiltere seyahati yaptım. İngilizce dilini okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak devamlı pratik etmekteyim. İlkokul, lise, üniversite öğrencilerine ve İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlananlara dersler verebilirim. Ataşehir'de yaşıyorum. Yaşadığım yerde mesai saatleri içinde veya sizin evinizde haftanın her günü, akşam saatleri de dahil ders verebilirim.


Kurs Detayı

İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden 2016 Ocak ayında mezun oldum. 1 sene boyunca bir şirkette Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olarak görev aldım. Öğrenim ve profesyonel hayatım boyunca, 5 senedir bütün modellemeleri Rhinoceros programı ile yaptım. Temelden başlayarak veya üniversite desteği olarak ders verebilirim.
2011 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm Kadıköy Anadolu Lisesi'nden, 2016 yılında %100 İngilizce eğitim gördüğüm İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezun oldum. Yurt dışı seyahatleri olarak, Interrail ile 1 aylık Avrupa seyahati ve 1 aylık İngiltere seyahati yaptım. İngilizce dilini okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak devamlı pratik etmekteyim. İlkokul, lise, üniversite öğrencilerine ve İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlananlara dersler verebilirim.