İstanbul Ataşehir Ozan Aksoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ozan Aksoy

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Akşam Lisesi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ozan Aksoy, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 05.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4597 kurs/özel ders verenden 82 . sıradadır. Başta Akşam Lisesi olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ozan Aksoy, 75 gelen talepten 30 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Üniversitesi fizik bölümünde 4 yıllık lisans eğitimimi bitirdim. Şuan yüksek lisans eğitimimi sürdürmekteyim. 5 yıllık dershane tecrübemin üstüne katarak ilerliyorum, hem ögrenci hem de veli memnuyeti benim referansımdır. Ögrencilerime ofisimde en iyi kaynaklarla ve teknolojik egitimle bilgi aşılıyorum. Ofisim İstanbul’un en gözde semti Ataşehir’in tam merkezindedir.başarı garantili ve başarma odaklı çalışmalarla öğrencimle istediği başarıyı yakalamamız mumkundur. Sizleri bu başarıya tanık etmek icin ziyaretime bekliyorum. Unutmayın sevgili ögrenciler, siz ne kadar başarıya koşmak isterseniz, eğitimcilerimiz sizi zirveye o kadar rahat taşıyacaklardır.

Derslerimi Atasehir’in merkezinde deluxia palace sitesinde ki home-ofisimde veriyorum. Ögrencilerime her türlü kolaylıgı saglayabilirim

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
aksam lisesi icin butun derslere cevap vermekteyiz. ister birebir ister gurup olarak ders olanagi saglanabilir