İstanbul Ataşehir Tennis Club

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TENNİS CLUB

ataşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tenis Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
TENNİS CLUB, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 25.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4154 kurs verenden 174 . sıradadır. Başta Tenis olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. TENNİS CLUB, 65 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
14 YILLIK TECRÜBE İLE TENİS FEDERASYON ONAYLI KULÜP
www.tennisclub.com.tr
TEL 0 216 3155457
GRUP DERSİ VE 1 AYLIK ÜYELİK FIRSATI

Dersler ayda 8 saat olup, 4 veya 6 kişilik gruplardan oluşur. Arkadaşlarınızla grup olarak gelebilir ya da diğer katılımcılarımızla oluşturduğumuz gruplara katılabilirsiniz.
250 TL / ay

2003 yılından beri Ataşehir merkezindeki kulübümüzde üyelerimize iki açık biri kapalı olmak üzere üç adet tenis kortu ile hizmet vermekteyiz. Kulübümüz bünyesindeki kortların zemini ve ebatları uluslararası standartlara uygundur.
VİZYONUMUZ: TENİSİ SEVDİRMEK

Tennis Club olarak vizyonumuz tenisi sevdirmek, kulübümüz içerisinde düzenlenen çeşitli aktivitelerle üyelerimizin arasındaki sportif rekabet ortamını oluşturup tenisle eğlenceyi bir arada sunmaktır.
EĞİTİMDE CİDDİYET

Tennis Club, branşlarında uzman üniversite mezunu antrenörler denetiminde güncel eğitim modelleriyle tenis eğitimi vermektedir. Bu eğitim sisteminde bireysel yetenekler (fiziksel-mental-psikolojik) olabildiğince geliştirilip, öğrencinin bireysel farklılıkları oyununa pozitif etki edecek şekilde kullanılır.

Fotoğraflar
TENNİS CLUB TENNİS CLUB TENNİS CLUB

Verilen Kursların Ayrıntıları
14 YILLIK TECRÜBE 2003 yılından beri Ataşehir merkezindeki kulübümüzde üyelerimize iki açık biri kapalı olmak üzere üç adet tenis kortu ile hizmet vermekteyiz. Kulübümüz bünyesindeki kortların zemini ve ebatları uluslararası standartlara uygundur. VİZYONUMUZ: TENİSİ SEVDİRMEK Tennis Club olarak vizyonumuz tenisi sevdirmek, kulübümüz içerisinde düzenlenen çeşitli aktivitelerle üyelerimizin arasındaki sportif rekabet ortamını oluşturup tenisle eğlenceyi bir arada sunmaktır. EĞİTİMDE CİDDİYET Tennis Club, branşlarında uzman üniversite mezunu antrenörler denetiminde güncel eğitim modelleriyle tenis eğitimi vermektedir. Bu eğitim sisteminde bireysel yetenekler (fiziksel-mental-psikolojik) olabildiğince geliştirilip, öğrencinin bireysel farklılıkları oyununa pozitif etki edecek şekilde kullanılır.

Yorumlar