İstanbul Pendik Atom Kurumları Etüt Ve İngilizce Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ATOM KURUMLARI ETÜT VE İNGİLİZCE KURSU

pendİk, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Arapça Kursu , İşaret Dili Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ATOM KURUMLARI ETÜT VE İNGİLİZCE KURSU, İSTANBUL PENDİK ve civarında hizmet vermekte olup 10.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5453 kurs/özel ders verenden 679 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. ATOM KURUMLARI ETÜT VE İNGİLİZCE KURSU, 103 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Etüt merkezimiz öğrencilerimizin okul öncesi ve okul sonrası zamanlarını en verimli şekilde geçirmeleri için hizmet veren kurumdur. Etüt merkezimizde öğrencilerimiz derslerini çalışır, ödevlerini yapar çeşitli sosyal aktivite ve spor etkinliklerine katılırlar. Öğrencilerimiz bu çalışmalarını etüt öğretmenlerimizin gözetiminde yaparlar. Öğrencilerimiz zorlandığı veya anlamadığı konularda etüt öğretmenlerimizden destek alarak tamamen anlarlar.

Okullarımızda eğitim genellikle sabahçı ve öğlenci şeklindedir. Günümüzde babalar kadar anneler de çalışma hayatındadır ve öğrenci okul öncesi veya sonrası zamanlarında evde yalnız kalmaktadır. Bu durumda da nitelikli öğrenme ve ödev yapma alışkanlığı kazanamamaktadır. İşte bu şartların meydana getirdiği ihtiyacı etüt merkezimiz karşılamaktadır. Öğrencilerimiz merkezlerde nitelikli öğrenme ve ödev yapma alışkanlığı kazanmaktadırlar. Ödev yapmanın sıkıcı bir görev olmadığını ve öğrenmenin zevkli bir olay olduğunu öğrenirler.

Etüt merkezimizde öğrenciler ev ödevlerini, ders ödevlerini, proje ödevlerini, performans ödevlerini yaparlar, verilen testleri çözerek öğrendiklerini pekiştirirler. Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin okulda gördükleri konuların tekrarını yaparak bir sonraki konuya hazır hale gelmeleriniz sağlarlar. Öğrencilerimizin grupları sınıf seviyesinde oluşturulur. Merkezimizde öğrencilerimiz ders çalışma dışında da yeni alışkanlıklar ve beceriler kazanırlar. Müzik, yabancı dil, güzel sanatlar ve spor etkinliklerine katılırlar. Etüt merkezimizde öğrencilerimize özgüven ve başarabilirim duygusunu aşılamaktayız. Merkezimize devam eden öğrencilerimizin diğerlerine göre daha başarılı olduğunu gözlemlemekteyiz.

Etüt Merkezimiz çocuğunuzun başarılı olabileceği, huzurla ders çalışabileceği en güzel ortamı hazırlamıştır. Çocuğunuzun en güvenli ve huzurlu ortamda ders çalışması için gereken tüm koşulları hazırlamış bulunuyoruz.
Değerli öğretmenlerimiz eşliğinde çocuklarınız derslerini ve ödevlerini merkezimizde tamamlayacak, akşam eve geldiğinde ise sizinle daha kaliteli zaman geçirecektir. Siz de yorgun bir şekilde eve geldiğinizde çocuğunuza ders konusunda yardımcı olmak zorunda kalmayacak, sadece onlara sevginizi vereceksiniz.Verilen Kursların Ayrıntıları
Etüt merkezimiz öğrencilerimizin okul öncesi ve okul sonrası zamanlarını en verimli şekilde geçirmeleri için hizmet veren kurumdur. Etüt merkezimizde öğrencilerimiz derslerini çalışır, ödevlerini yapar çeşitli sosyal aktivite ve spor etkinliklerine katılırlar. Öğrencilerimiz bu çalışmalarını etüt öğretmenlerimizin gözetiminde yaparlar. Öğrencilerimiz zorlandığı veya anlamadığı konularda etüt öğretmenlerimizden destek alarak tamamen anlarlar. Okullarımızda eğitim genellikle sabahçı ve öğlenci şeklindedir. Günümüzde babalar kadar anneler de çalışma hayatındadır ve öğrenci okul öncesi veya sonrası zamanlarında evde yalnız kalmaktadır. Bu durumda da nitelikli öğrenme ve ödev yapma alışkanlığı kazanamamaktadır. İşte bu şartların meydana getirdiği ihtiyacı etüt merkezimiz karşılamaktadır. Öğrencilerimiz merkezlerde nitelikli öğrenme ve ödev yapma alışkanlığı kazanmaktadırlar. Ödev yapmanın sıkıcı bir görev olmadığını ve öğrenmenin zevkli bir olay olduğunu öğrenirler. Etüt merkezimizde öğrenciler ev ödevlerini, ders ödevlerini, proje ödevlerini, performans ödevlerini yaparlar, verilen testleri çözerek öğrendiklerini pekiştirirler. Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin okulda gördükleri konuların tekrarını yaparak bir sonraki konuya hazır hale gelmeleriniz sağlarlar. Öğrencilerimizin grupları sınıf seviyesinde oluşturulur. Merkezimizde öğrencilerimiz ders çalışma dışında da yeni alışkanlıklar ve beceriler kazanırlar. Müzik, yabancı dil, güzel sanatlar ve spor etkinliklerine katılırlar. Etüt merkezimizde öğrencilerimize özgüven ve başarabilirim duygusunu aşılamaktayız. Merkezimize devam eden öğrencilerimizin diğerlerine göre daha başarılı olduğunu gözlemlemekteyiz. Etüt Merkezimiz çocuğunuzun başarılı olabileceği, huzurla ders çalışabileceği en güzel ortamı hazırlamıştır. Çocuğunuzun en güvenli ve huzurlu ortamda ders çalışması için gereken tüm koşulları hazırlamış bulunuyoruz. Değerli öğretmenlerimiz eşliğinde çocuklarınız derslerini ve ödevlerini merkezimizde tamamlayacak, akşam eve geldiğinde ise sizinle daha kaliteli zaman geçirecektir. Siz de yorgun bir şekilde eve geldiğinizde çocuğunuza ders konusunda yardımcı olmak zorunda kalmayacak, sadece onlara sevginizi vereceksiniz.