İstanbul Avcılar Ersan Erkoç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ersan Erkoç

avcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , SAT Kursu , SSAT Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ersan Erkoç, İSTANBUL AVCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 14.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1576 . sıradadır. Başta SAT olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ersan Erkoç, 83 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
6 yıllık özel ders ve dershane tecrübemle siz değerli velilerime ve sevgili ögrencilerime  AYT-TYT ve SSAT sınava hazırlık, okula destek(lise) matematik özel dersleri konusunda bilgimi ve deneyimimi aktarmaktan zevk duyacağımdan emin olabilirsiniz. İyi günler dilerim.Verilen Kursların Ayrıntıları
6 yıllık özel ders ve dershane deneyimimle, konu konu çektiği sıkıntıları minimuma indirip, gerekirse temellerimizi sağlamlaştırmaktan başlayarak öğrencimizin Matematik konusundaki korkularını yenip, sağlam adımlar atmasını sağlayacağız.
6 yıllık özel ders ve dershane deneyimimle, konu konu çektiği sıkıntıları minimuma indirip, gerekirse temelden başlayarak öğrencimizin TYT Matematik konusunda sağlam adımlar atmasını sağlayacağız.
6 yıllık özel ders ve dershane deneyimimle, konu konu çektiği sıkıntıları minimuma indirip, öğrencimizin Matematik konusunda sağlam adımlar atmasını sağlayacağız.
6 yıllık özel ders ve dershane deneyimimle, konu konu çektiği sıkıntıları minimuma indirip, öğrencimizin AYT Matematik konusunda sağlam adımlar atmasını sağlayacağız.
Matematik konusunda, özellikle de sayısal mantık oluşturmak adına çabalarımızla KPSS başarısını sağlayacağız.
Matematik konusunda, özellikle de sayısal mantık oluşturmak adına çabalarımızla ALES başarısını sağlayacağız.
Matematik konusunda, gerekirse temellere kadar inerek DGS başarısını elde etmenizi sağlayacağım.
İstanbul-Avrupa tarafinda SAT sınavinin math 1 ve math 2 kısmı ile ilgili eğitim vermekteyim. Elimdeki çeşitli kaynaklarla öğrencimizi sınavdan zorlanmadan geçebilecek seviyelere taşımayı hedeflemekteyim. Eğitim isteğe bağlı olarak Türkçe ya da İngilizce olabilir.
İstanbul-Avrupa tarafinda SSAT sınavinin 8. -11. sınıflarda başvurulabilen, Liseye başvurmayı sağlayan, Upper Level kısmı,  Quantitative(Matematik) 1 ve 2 bölümü ile ilgili eğitim vermekteyim. Öğrencimizi sınavdan zorlanmadan geçebilecek seviyelere taşımayı hedeflemekteyim. Eğitim isteğe bağlı olarak Türkçe ya da İngilizce olabilir.
6 yıllık özel ders ve dershane deneyimimle, konu konu çektiği sıkıntıları minimuma indirip, gerekirse temellerimizi sağlamlaştırmaktan başlayarak öğrencimizin Matematik konusundaki korkularını yenip, sağlam adımlar atmasını sağlayacağız.