İstanbul Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

avcilar, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İSTANBUL AVCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 28.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 432 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, 143 gelen talepten 9 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları dünya genelinde uzun yıllardır eğitim veren bir eğitim kuruluşudur. 2006 yılından itibaren de marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları,başta İngilizce olmak üzere Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini kendine özgü eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kuruluştur.

Asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

Öğrenciler, İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslarında , başta İngilizce olmak üzere birçok yabancı dili artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir zaman içerisinde öğrenebilirler. Üstelik en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrencilere bu şekilde dil öğrenme beceresini geliştirme imkanı sunar.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutar ve öğrencilerin dil becerisinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle kişiye özgü çözüm önerileri sunar.

Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda oluşturabileceği yöntemler ile, olabilecek en kısa zamanda ve en kalıcı İngilizce öğrenme yöntemleriyle öğrencilerinin yanındadır.

Öğrencilerine, alanında uzaman dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğreten,

Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi veren,

Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim veren,

www.verifymyportfolio.com web sayfası üzerinden portfolyo doğrulama imkanı sunan,

Öğrencilerine ilk 16 ders saati içerisinde kayıtsız şartsız kayıt iptal hakkı tanıyan,

%100 öğrenme garantisi veren (%90 devamlılık şartı aranır),

Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alan,

Öğrencilerine, Türkiye’nin en büyük interaktif İngilizce eğitim sitelerine ücretsiz üyelik imkanı sunan,

60 Günde İngilizce programlarıyla en kısa sürede ve en etkili şekilde konuşma ağırlıklı eğitim veren,

Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunan,

Uluslararası TEFL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, Türkiye Direktörü Lynda Hazelwood danışmanlığında eğitim hizmetlerini devam ettiren ulusal bir markadır.

Fotoğraflar
Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu Avcılar İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu


Verilen Kursların Ayrıntıları
Genel anlamda İngilizce eğitimi verilen bu kurs ayrıca çocuklarınız için dil öğreniminin geliştirilmesine ve bundan keyif almasına yardımcı olacaktır.

Okul müfredatına paralel olarak verilecek eğitimlerimizde kullanılacak tüm materyaller ücretsiz olarak verilecektir.

Eğitimin Amacı

Çocuklar için İngilizce Eğitimimiz 4 madde üzerine kurulmuştur.;

Çocukların İngilizce Dilbilgisi ve kelime dağarcığını geliştirmek.

Çocukların dinleme ve okuduğunu anlama yetilerini bütünleştirmek.

Konuşma ve telaffuzun nasıl daha iyi olacağına dair eğitimler vermek

Çocukların kendini ifade edebilecek kompozisyonlar ve küçük makaleler yazmasını sağlayıcı eğitimler vermek.Daha çok karşılıklı iletişimi hedefleyen eğitim sistemimiz, ezbere dayalı olan becerileri farklı yöntemlerle geliştirmeyi hedeflemektedir.

Çocuklara İngilizce Programı, çocuklarımızın ilgi, beceri ve gereksinimlerine yönelik içeriğiyle İngilizce’yi  keyifli bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. Eğitimin ilk gününden itibaren amaçlanan dilde etkileşim kurma öğretilmekte, çocukların çeviri yapmasını engellemek amacıyla direkt olarak amaçlanan dilde düşünmesi sağlanmaktadır.