İstanbul Avcılar Ömer Bölükbaşı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Bölükbaşı

avcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Bölükbaşı, İSTANBUL AVCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 08.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 810 . sıradadır. Başta Özel Ortaokul olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Bölükbaşı, 7 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ozel egitim ogretmenligi mezunuyum. Su an rehabilitasyon merkezinde calismaktayim. Ayrica ozel egitim ogretmenliginin yani sira sosyal bilgiler ogretmenligi mezunuyum. 2007 den beri ozel ders vermekteyim. Hem farkli gelisen cocuklarla ( down sendromlu, otistik, zihin engelli, disleksisi olan, duygu durum bozuklugu olan) ve ilkogretim , orta ogretim ogrencilrin egitim koclugu ve bireysel ogretim, ozel dersleriylede ilgilendim.


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Özel Ortaokul Nedir?

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir.

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu.

1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

2012 yılında yapılmış olan düzenlemelerden sonra; öğrencilerin öğrenim gördüğü birinci 4 yıl (1, 2, 3, 4. sınıflar) ilkokul, ikinci 4 yıl (5, 6, 7, 8. sınıflar) ortaokul ve üçüncü 4 yıl (9, 10, 11, 12. sınıflar) ise lise şeklinde isimlendirilmiştir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ogrenme guclulugu hiperaktivite, otizmi olan ya da zihin engelli ogrencilerle hem okula takviye hemde yasam becerileri gelistirebilirim. Bunun disinda normal gelisen cocuklarla da mufredata hakim olmam ve yillardir ozel dersin vermis oldugu deneyim ve bilgi birikimiyle basarili bir yol izleyebiliriz.
Ortaokul ( 5 6 7 8 siniflar) ile ilgili matematik turkce  sosyal bilgiler ve fen bilgisi dersleri ile ilgili ozel ders verebilirim
Lise 1Matematik  
lise 1,2,3,4cografya ve tarih ayrica lise turkdili ve edebiyat alaninda ozel ders verebilirim