İstanbul Avcılar Florya Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

FLORYA SÜRÜCÜ KURSU

avcilar, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
FLORYA SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL AVCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 26.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 821 . sıradadır. Başta Ehliyet olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. FLORYA SÜRÜCÜ KURSU, 84 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sürücü Kursumuz 2007'den Beri Aynı Yerinde Ehliyet Vermektedir.
Kolay Ulaşımı Sayesinde Anadolu Yakasından Dahi Sürücü Adayı Bizi Tercih Etmektedir.
B, B Otomatik, A1 Ve A2  Sınıflarında Ehliyet Vermekteyiz.
Kaliteden Ödün Vermeden 6000 Sürücü Adayına Ehliyet Verdik; Vermeye Devam Ediyoruz.
Florya Sürücü Kursu | Şükrübey Metrobüs Durağı Karşısı


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Direksiyon Nedir?

Sürücü adayları ehliyet alabilmek için bazı evrakları tamamlayarak sürücü kurslarına müracaat etmelilerdir. Milli Eğitim Müdürlü ve Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen ehliyet ve direksiyon dersi eğitimi, yapılan test sınavından sonra uygulamalı olarak en ince detaylara kadar direksiyon öğretilen adaylar eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Akan trafikte araç sürüşü gerçekleştirmekteyiz..
OTOMATİK VE MANUEL olmak üzere tercih yapabilirsiniz..
14 ders direksiyon eğitimi verilmektedir.
Hizmet sunduğumuz motor tipi ARORA 150CC
A1 SINIFI ehliyet 50cc ile 135cc motor gücü arasında kullanabilir motorlar içindir..
Bizim hizmet verdiğimiz motorumuz 125cc mondialdir.
Kursumuz E5 yanyol üzerinde metrobüsle ulaşım sağlanıcak konumda bulunmaktadir.