İstanbul Şişli Avrupa Denizcilik Ve Gemi Adamı Yetiştirme Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Avrupa Denizcilik ve Gemi Adamı Yetiştirme Merkezi

şİşlİ, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Amatör Denizcilik Kursu , Kaptanlık Kursu , MCA Onaylı Yat Kaptanlığı Kursu , STCW Kursu , Gemi Adamı Kursu , Yat Kaptanlığı Kursu , Vardiya Zabitliği Kursu , Cankurtaran Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Avrupa Denizcilik ve Gemi Adamı Yetiştirme Merkezi, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 27.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5604 kurs/özel ders verenden 1957 . sıradadır. Başta Amatör Denizcilik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Avrupa Denizcilik ve Gemi Adamı Yetiştirme Merkezi, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Avrupa Denizcilik Mecidiyeköy'de tüm gemi adamlarına bilimsel çalışmalar ışığında uzman eğitmen kadrosuyla en kısa zamanda en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Alanında daima en iyiyi hedefleyen kursumuz iş bulma konusunda tüm öğrencilerine yol göstermekte ve destek olmaktadır. Avrupa denizcilik kursu mezunları çok iyi bir eğitimden geçtiklerinden dolayı iş bulmaları diğer firmalardan mezun olan kursiyerlere göre çok daha hızlı olmaktadır ve bu durum geçmişte yapmış olduğumuz anketler doğrultusunda kanıtlanmıştır. Kursumuz kesinlikle aracı kurumlarla çalışmamaktadır. Çünkü aracılık hizmetleri yapan iş garantisi vadiyle halkı kandıran yüksek maaşlarla insanların umutlarını çalan aracı firmalarla çalışmak onların yalanlarına ortak olmak demektir.

Kurslarımız:

Gemici Kursu , Yağcı Kursu, Stcw Kursları( Aşçı başı veya kamorat veya liman cüzdanını yenilemek için) düzenli olarak kurslarımız açılmaktadır.

Can kurtarma araçlarını kullanma eğitimi, Denizde kişisel canlı kalma eğitimi,yangın önleme ve yangınla mücadele,personel güvenliği,temel ilk yardım, birleştirilmiş güvenlik eğitimleri ve roro yolcu kurslarımız mevcuttur.