Ücretsiz Teklif Al

Agah Tuğrulhan POLAT

Kurs Yeri : MERKEZ (AVRUPA YAKASI), İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Her seviyeye uygun özel müfredatla İngilizce dersi veriyorum. Sınava yönelik çalışmalarım da var. Özellikle YDS alanında uzun vadeli çalışmalarımızda 70+ garantisi veriyorum. Benim de YDS'den 91.25 puanım var ve bu puanı daha üniversiteye başlamadan önce almıştım. Öğrenciyim, İstanbul Arel Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık 3. sınıf öğrencisiyim, %100 bursluyum. Fiyatın düşük olması da öğrenci olmamdan kaynaklanıyor. Daha önce bir kurumda öğretmenlik yaptım ve şu anda da 2 tane öğrencim var. Birisiyle 7 aydır diğeriyle 3 aydır devam ediyoruz. Öğrenci olmam sizi yanıltmasın bilebileceğiniz üzere mezun olan 5 senelik bazı öğretmenlerin dahi YDS'de 90'ı geçemediğine tanık olabiliyoruz. İsteyenlerle 20 dakika demo ders de yapabilirim. TOEFL'a yönelik dersler de vermekteyim. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir, saat arttıkça ücretlerde biraz da olsa indirim yapabiliyorum. Avrupa yakasındaki öğrencileri kabul ediyorum.  
Fiyat listesi:
TOEFL/YDS : 80 TL
Genel İngilizce (Beginner-Intermediate arası): 60 TL
Speaking Club: 70 TL

Speaking Club İngilizcesi halihazırda olan fakat pratik ile konuşma yetisini daha üst düzeye çıkarmak isteyenlere yönelik. Club olması birden fazla kişiyle de yapılabileceğini de göstermektedir (tabii ki bire bir ders de mümkün). 2 Öğrenci 60 TL 3 Öğrenci 50 TL (Max 3 öğrenci).
Mesajlarınızı bekliyorum :)


Kurs Detayı

Her seviyeye uygun özel müfredatla İngilizce dersi veriyorum. Sınava yönelik çalışmalarım da var. Özellikle YDS alanında uzun vadeli çalışmalarımızda 70+ garantisi veriyorum. Benim de YDS'den 91.25 puanım var ve bu puanı daha üniversiteye başlamadan önce almıştım. Öğrenciyim, İstanbul Arel Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık 3. sınıf öğrencisiyim, %100 bursluyum. Fiyatın düşük olması da öğrenci olmamdan kaynaklanıyor. Daha önce bir kurumda öğretmenlik yaptım ve şu anda da 2 tane öğrencim var. Birisiyle 7 aydır diğeriyle 3 aydır devam ediyoruz. Öğrenci olmam sizi yanıltmasın bilebileceğiniz üzere mezun olan 5 senelik bazı öğretmenlerin dahi YDS'de 90'ı geçemediğine tanık olabiliyoruz. İsteyenlerle 20 dakika demo ders de yapabilirim. TOEFL'a yönelik dersler de vermekteyim. Fiyatlar değişkenlik gösterebilir, saat arttıkça ücretlerde biraz da olsa indirim yapabiliyorum. Avrupa yakasındaki öğrencileri kabul ediyorum. Fiyat listesi: TOEFL/YDS : 80 TL Genel İngilizce (Beginner-Intermediate arası): 60 TL Speaking Club: 70 TL Speaking Club İngilizcesi halihazırda olan fakat pratik ile konuşma yetisini daha üst düzeye çıkarmak isteyenlere yönelik. Club olması birden fazla kişiyle de yapılabileceğini de göstermektedir (tabii ki bire bir ders de mümkün). 2 Öğrenci 60 TL 3 Öğrenci 50 TL (Max 3 öğrenci). Mesajlarınızı bekliyorum :)