Samsun Merkez Kay Renge

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kay Renge

merkez, SAMSUN
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Yabancı Dil Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , Online İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kay Renge, SAMSUN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAMSUN ilinde hizmet veren 292 kurs/özel ders verenden 98 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kay Renge, 476 gelen talepten 52 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
DERSLERIMIZ SKYPE UZERINDEDIR. DEMO DERS ISTEKLE GONDERILIR.
YABANCI ÖĞRETMENDEN ÜCRET İADE GARANTİLİ TOEFL/IELTS,YDS, YÖKDİL, GENEL İNGİLİZCE, KONUŞMA İNGİLİZCESİ, ÇOCUK İNGİLİZCE VE TÜM MESLEKLERDE İŞ İNGİLİZCESİ.(DENIZCILIK, DOKTORLUK VB.) (YÜZYÜZE, SKYPE ÜZERİNDEN YADA KENDİ WEB SİTEM ÜZERİNDEN DERS VERİLİR )
İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İÇİN BU ZAMANA KADAR KALABALIK SINIFLARDA ANA DİLİ İNGİLİZCE OLMAYAN HOCALARLA DERS ALIP HEP YARIDA MI BIRAKTINIZ, İNGİLİZCE ÖĞRETMEYİ SADECE DERS OLARAK GÖRMEYİP BUNU KENDİ OLUŞTURDUĞUM PROGRAMLAR VE MATERYELLERLE DESTEKLEYEREK  İNGİLİZCEYİ BU SEFER RENGE HOCA İLE KESİN ÖĞRENECEKSİNİZ.
ÖGRETMEN HAKKINDA
Evlilik nedeniyle Türkiye’ye geldim , evliyim. Türkiye’de 9 yıldır Native English Speaker  olarak  kurumsal kolejlerde, Dil okullarında İngilizce öğretmenliği ve danışmanlığı yapıyorum. Ufku geniş, işini gerçekten düzenli yapan bir öğretmenim. Bu yüzden ÜCRET İADE GARANTİ yapacak kadar metotlarıma güveniyorum.
EĞİTİM
CSE SYSTEM OF EDUCATION
HUMAN PSYCHOLOGY AT K.U
GLOBAL ENGLISH TEFL/TESOL DIPLOMASI - LONDRA (İNGİLTERE)
CELTA DIPLOMASI
ANKARA UNIVERSITY
SU ANDA - ANADOLU UNIVERSITY INTERNATIONAL RELATIONS
İLGİLER
Kitap yazmak
Language and Language disciplines
Kodlama özellikle web site ve robotik.
Deneyim
AKIN DILI ANKARA - 50 GUNDE INGILIZCE SUNUMU
ROBERT KOLEJI
40 KISE UYGULADIGIMIZI 50 GUNDE İNGİLİZCE VİP KURS
BUYUK ANKARA KOLEJ ANKRA
ZAFER KOLEJI ANKARA
ENGLISH MASTER
TEOL ANKARA TOEFL IELTS VE YDS
TEOL SAMSUN VE SAMSUN
ENGLISH TIME TOEFL
TED KOLEJI (SU ANDA)
B.     MATERYAL
Tüm kayıtlı öğrencilerimize materyal ücretsizdir.
Hocanın isteğe bağlı ve duruma bağlı İngilizce seviye göre okuma kitapları da bedava verilir.
Kayıtlı öğrencilerimiz dışında ve materyal faydalanmak istiyorlarsa; YDS, YÖKDİLİ, TOEFL, IELTS gibi materyal ve denemeleri ücretli bir şekilde alabilirler. Ücret piyasadan çok uygun ve çok etkili olduğunu görürsünüz.
C.   YÖNTEMİMİZ: Konuşma
Yöntemimiz dayanarak başta yapılan teste göre  düzenli gelirseniz ve  verilen ödevlere de uyarsanız 6-8 ay içerisinde konuşma öğretiyoruz,
Yöntemimiz Hollanda ve New York Amerika’da yapılan dil geliştirme araştırma göre pay almaktadır , ayni zamanda Avrupa dil ve kültür organizasyondan CEFR kullanarak dil öğretilir.
CEFR Yöntemi uyguluyoruz bu yüzden kendimize güvenip size garanti veriyoruz.
Ayrıca kişinin zaman kısıtı varsa ona göre de program uygulayıp isteğine göre yetiştirmede yapıyoruz.
D.   BİRE BİR DERSLERİMİZ
Samsun’da oturanlar için yüz yüze ders verilir. Ders yerimiz Çiftlik caddesine yakındır.
Internet üzerinde , SKYPE,GOOGLE HANGOUTS ILE, FACETIME, ya da, Kendi sitemde (thecrownenglish.com) Tüm öğrencilerimiz bu siteye üye olmalı ödev ve değerlendirme bu site üzerinden  yapılacaktır, üyelik ücretsizdir.
E.  GRUP DERSLERIMIZ
Grup derslerin fiyatı kişi başı bire bir derslerden daha uygundur. Aşağıda birebir ders ve grup derslerin karşılaştırma fiyat tablosu vardır.
Maksimum kabul edilen grup sayısı 5 kişidir.
Bir gurup üyesi hepsi ayni seviye olmalı. Bunu emin olmak için seviye tespiti yapılır. “Arkadaşım” diye , “akrabam” diye ya da farklı seviye iseniz kesinlikle kabul edilemez çünkü  bunu ilerlememize engel koyar.
Grup derslerimiz internet üzerinde de verilmektedir.Her öğrenci kendi evinde, kendi rahatlıkla ders alıp başarılı olabilir. Garanti verdik.
Grupça derse başladığınızda aylık verilen ücret kişi sayısı değişse de aynı kalır, ona göre kendinize düşen kısım çıkan arkadaş olursa artabilir ona göre güvendiğiniz grup oluşturun. ( aylık kararlaştırdığımız ücret örneğin 5 kişiye 100 tl ise 4 kişi de kalsanız 100 tl vermeye devam edersiniz bunu baştan grup oluşturduğunuz arkadaşlarınızla anlaşırsınız.)
F.   GRUP DERSLERIMIZIN FIYATLARI
Fiyatlar saat başıdır.
Haftalık ortalama ders saat 4-6 saattir.
Kısa zamanda yol kaydetmek isteyenler haftada 10 saat kadar ders alabilir.
GRUP DERSLERIMIZ FIYAT TABLOSU
G.       SIRKET GRUP DERSLERIMIZIN FIYATLARI
Şirket maksimum grup sayısı 10 kişidir.
Şirkette uygun ortam varsa ders yapılabilir.
Materyal hepsi hocadan gelir.
Şu anda SAMSUN İlkadım belediyesinde çalışanlarına ders veriyorum. Internet üzerinde de ders verilir.
H.     DERSLERİMİZİN GARANTİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR
İKİ GARANTI MEVCUTTUR :
ÖĞRENME GARANTİ
Bizimle ders başladığınızda tüm şartları, ve yöntemimize uyuduğunuz zaman ve bunu gerçekleştiğini ispat edildiğinde İngilizce dili öğrenmek istediğiniz noktaya kadar varacağını garantisidir. İster konuşma olsun ister yüksek puan almak olsun .
ÖNEMLİ NOT:
Sınavı yönelik  not garantisi, seviye tespitten sonra garanti ediyoruz, ya da tahmini ettiğimiz alacağınız puanı söyleyebiliriz. Sıfırdan başlayanlar için tabi ki önce temeli veriyoruz, sonra tahmini tespiti yapıyoruz. Bizimle ders aldığınızda toplam 3 tane tahmin testleri yapacaksınız.
Tahmini Testleri
Gerçek sınavda, eğer tahmin ettiğimiz zaman giriyor olsaydınız kaç puan alacağınız tahmin eden bir testtir.
Bunu bize ne kadar daha fazla çaba göstermemiz gerektiğini gösteren bir testtir.
İlk tahmin testi seviye tespitten sonra yapılır, sıfırdan başlayanlar için temel dersten sonra.
İkinci tahmin testi ders başladığınızda 2 1/2 aydan sonra.
3uncu tahmin testi ders bitene bir aydan önce.
ÜCRET  İADE GARANTİ
İlk iki dersten sonra öğrenci diyor ki, “uyguladığınız yöntemi beğenmedim,” kısa ve öz ve nettir. ücretini tamamıyla geri alabilirler.
I.  İKİ  YILLIK NEREDEYSE ÜCRETSİZ KONUŞMA PRATİĞİ NASIL OLUR.
Pratiği telefonla ya da uygun bir mekanda yapılır.
Telefonda mesai zaman içerisinde ve hafta içi olmalı.
Her telefon görüşmesi 10 dakika geçmemek durumunda.
Mekanda yapılacak konuşma pratiği, önceden hoca müsait olup olmadığını öğrenmeli sonra pratiği ayda 2 saat olmak üzere ücretini 70TL olarak önceden ödeyerek başlayabilir.(saat bası 45dakika ve 15 dakika mola olarak hesaplanır).
Dersin başladığı günden itibaren konuşma pratiği dilimi hesaplanır. Örneğin: derslerim 6 ay önce başlayan öğrenci için konuşma pratiğini 1 yil 6 ay kalmış olur.
Önceden bizim öğrencilerimiz olmayan öğrencileri için konuşma pratik yapmak istiyorlarsa normal konuşma ders ücretleri uygulanır. yani saat 60TL’dir.
J.       DEMO DERS - UCRETSIZDIR
Demo ders önceden işlenmiş ya da kayıt edilmiş olan videolardan istenildiğinde dropbox ya da herhangi bir bulut uygulamalar ile gönderilir.
Ayrıca, youtube kanalımdan, link olarak da gönderilebilir .
K.        BAZI YANLIS ANLASMALAR
Su anda üç tane çocuklarına ders verdiğim bir veli, 2016’da benim YDS öğrencisiydi , bana demiş ki,
“ bir kaç dershaneler ve farklı Türk hocalardan gezip  YDS’ de 55 alamadım.Seninle ders başladığım gün ve size bana garanti veriyorum dediğinde güvenip başladım ama içimden diyordum ki, bir sur dershaneler ve  Türk hocalardan ders almışım, sen yabancı hiç zannetmiyorum. “
Bunu Önceden Ankara’da özel derste 78 sekiz alan öğrencime söylediğime rağmen.
Bu Veli 59/80 aldıktan sonra bana güvenip çocuklarına özel ders verdi.Su anda Çocuklarına Doğal Cambridge Müfredatıyla ilerliyoruz ve yakında YLE sınavı girecekler.
Yanlış anlaşılma su ki, Yabancı hoca olduğu için bana YDS YÖKDİLİ Öğretemez- Yanlıştır! :
Şu anda İngilizce sınava yönelik daha çok ekonomiye dondu. Hocalar sırf para kazanmak için ve gerçekten isini sevip öğrenciye basarî için çalışan nadir. Sizinle su sınava yönelik kursları gerçekten senden basarî isteyen öğretmen lazım. Bunu kim olursa olsun , Türk ya da yabancı isini görecek ise güvenilmeli.(ama yabancı ise Türk yaşam anlayan ve Türkiye’de uzun sure İngilizce öğretmenliği uğraşan olmalı).
Yabancı hoca olduğu için doğal yöntem kullanarak ve doğal yöntem öğreterek size dilin doğal açısında baktırma fırsat olur. Çünkü hepimiz farkındayız, ne kadar YDS /YÖKDİLİ taktikleri öğretseler öğretsinler fakat bazı soruları ya da dilin uygulamaları bu taktikleri her yerinde uygulanamaz.
Türk hoca sadece ezber yöntem öğretir, ezberlediğiniz bilgileri farklı bir şekilde Karşılaştığınız zaman yoruma ulaşamazsınız, yabancı hoca hem ezber, hem taktik, hem doğal  yaklaşımları kullanarak yüksek puanı almanız şanslarını daha yükselir.
Yabancı hoca ile sadece sınava geçmeyeceksiniz ara sıra İngilizce konuşmanız da geliştirirsiniz , öyle de iki hedef tek taş ile vurmuş olursunuz.
L.Tum Derslerin Ücret Politikası
Ücret iade için H kısmı okuyun.
Ücret iade için bu dokuman okuyup imzalanmalı .
Internet üzerinde olan derlerimiz hesap numara ile ders başlamadan aylık bir şekilde ödenilmektedir.
Konuşma Pratiği için elden ya da hesaba yatırılarak ödenir.
Yüz yüze birebir ders ücreti ders başlamadan hesapta ya elden verilir. Her iki haftada bir ödenilir.
CROWNENGLISH YABANCI OGRETMENLERI ILE ,DENEYIMLI, GARANTI VEREN INGILIZCE DILI INTERNET UZERINDE BIR KURUMDUR.TUM INGILIZCE KONULARI  YDS,YOKDILI,INGILIZCE HAZIRLIKTOEFL,IELTS,KONUSMA,BUSINESS ENGLISH,TUM TURKIYE KISA SUREDE DERS VERMEKTDIR.
CROWNENGLISH UYE OLANLARI IKI YILDIR BIR YABANCI HOCA ILE KONUSMA PRATIK YAPABILMEK ICIN MUHATAP KURMAK MECBURSUNUZ VE BEDAVADIR.BUNUN AMACI OGRENDIGINIZ INGILIZCE UNUTMAMAK ICIN VE SIZE TAM INGILIZCE KONUSA ORTAMA OLABILMENIZ ICIN.
DERSLERINIZ DEVAM EDERKEN VE BITIKTEN SONRA BILE HEM IKI YILDIR KONUSMA PRATIGI ZORUNLULUGUNUZ VAR HEM SEVIYE GORE AYRILMIS KONUSMA KULUPLERE DE KATILMANIZ HAKKINIZ OLUR.
HER OGRENCILERIMIZE VAR OLAN SISTEMIMIZ ILE TAKIP EDEREK DERS ALDIGI SUREC ICERISINDE 4500 KELIME OGRENME VE COGUNU PRATIK YAPABILME IMKANI SAGLIYORUZ.MUMKUNDUR VE COK KOLAYDIR.

Fotoğraflar
CROWN ENGLISH CROWN ENGLISH CROWN ENGLISH CROWN ENGLISH CROWN ENGLISH


Verilen Kursların Ayrıntıları
CROWNENGLISH.COM YABANCI OGRETMENLERI ILE ,DENEYIMLI, GARANTI VEREN INGILIZCE DILI INTERNET UZERINDE BIR KURUMDUR.TUM INGILIZCE KONULARI  YDS,YOKDILI,INGILIZCE HAZIRLIKTOEFL,IELTS,KONUSMA,BUSINESS ENGLISH,TUM TURKIYE KISA SUREDE DERS VERMEKTDIR.

CROWNENGLISH.COM UYE OLANLARI IKI YILDIR BIR YABANCI HOCA ILE KONUSMA PRATIK YAPABILMEK ICIN MUHATAP KURMAK MECBURSUNUZ VE BEDAVADIR.BUNUN AMACI OGRENDIGINIZ INGILIZCE UNUTMAMAK ICIN VE SIZE TAM INGILIZCE KONUSA ORTAMA OLABILMENIZ ICIN.

DERSLERINIZ DEVAM EDERKEN VE BITIKTEN SONRA BILE HEM IKI YILDIR KONUSMA PRATIGI ZORUNLULUGUNUZ VAR HEM SEVIYE GORE AYRILMIS KONUSMA KULUPLERE DE KATILMANIZ HAKKINIZ OLUR.

HER OGRENCILERIMIZE VAR OLAN SISTEMIMIZ ILE TAKIP EDEREK DERS ALDIGI SUREC ICERISINDE 4500 KELIME OGRENME VE COGUNU PRATIK YAPABILME IMKANI SAGLIYORUZ.MUMKUNDUR VE COK KOLAYDIR.

DERSHANELER SON VERIN,EVININZE EREKEN DONUN VE UCUZ VE ETKILI INGILIZCE OGRENIN.COK DERSHANELERI DOLASMANIZ SON VERIN.

NOT: Demo ders isteyip gonderebiliriz.
TOEFL BASLINGICIDAN YUKARI SEVIYE CIKARTARARAK TOEFL IBT'DE 90/120 VE UZERI GARANTI VERIYORUZ.FIYATLARI INANILMAZ DUSUK.
KISA VE OZ.KENDI YONTEMLERIMZLE KISA BIR SUREDE IELTS SON VERIN. 7.5 VE UZERI PUAN COK KOLAY BIZIMLE.