İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Fatma Nur Güler

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Fatma Nur Güler

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuk Gelişimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatma Nur Güler, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 01.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5592 kurs/özel ders verenden 812 . sıradadır. Başta Çocuk Gelişimi olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatma Nur Güler, 29 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Normal gelişim gösteren ve özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için -öğrencinin gereksinimi doğrultusunda hazırlanan kişisel programları takip ederek- bire bir ders verilir. Dersler öğrencinin evinde ve veli gözetiminde gerçekleştirilebilir.


Çocuk Gelişimi Nedir?

Çocuk gelişimi, bir çocuğun yaşamında büyüyüp değiştiği süreci tanımlar. Gelişim anne ve babamızdan bize aktarılan genlerle belirlenir ve aynı zamanda beslenme, yaşam koşulları ve yaşamın her evresindeki deneyimlerin tümünden oluşan çevresel koşullardan etkilenir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Normal gelişim gösteren çocukların akademik ve blişsel gelişimine desteklemeye yönelik hazırlanan program doğrultusunda dersler verilir.

Özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklar için ise engel tipi ve durumu göz önünde bulundurularak aynı program hazırlama ve uygulama gerçekleştirilir. Öğrencinin maximum faydalanması esastır ve bu doğrultuda hareket edilip öğrenci ve veli ile ilişkiler geliştirilir.

Yorumlar
Hande Ozel
Guzel
16.08.2018