Bu kursu paylaş
0 Yorum

Good Ink Editing

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında
Good İnk Editing sayfası siz müşterilerimize tercüme, düzenleme (editing) ve özel İngilizce ders hizmetleri sunmaktadır.
Good İnk Editing sizlere birebir İngilizce ders imkanı vermektedir. Dilerseniz ABD vatandaşı öğretmenlik tecrübesi olan öğretmenlerimizden Skype aracılığıyla, dilersenizde ABD de yüksek lisans ve doktora yapmış akademisyenlerimizden yüz yüze ya da Skype üzerinden ders alabilirsiniz.
Ayrıca, her alandan makale ve dökümanlarınızı ister Türkçe’den İngilizce’ye isterseniz de İngilizce’den Türkçe’ye çeviriyoruz. Gönderdiğiniz dokümanlar herhangi bir tercüman tarafından değil, o alanda ABD yada İngiltere’de yüksek lisans ve doktora yapmış akademisyenler tarafından çevirilecektir. Türkçe’den İngilizce’ye yapılan tercümeler ayrıca ABD doğumlu, ana dili İngilizce olan editörler tarafından da düzenlenecektir.
Good İnk Editing’te fiyatlarımız uygun, teslimat sürelerimiz kısadır. Fiyat tarifemiz basit ve anlaşılırdır. Bu sayede sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Good İnk Editing sizlere birebir İngilizce ders imkanı vermektedir. Dilerseniz ABD vatandaşı öğretmenlik tecrübesi olan öğretmenlerimizden Skype aracılığıyla, dilersenizde ABD de yüksek lisans ve doktora yapmış akademisyenlerimizden yüz yüze ya da Skype üzerinden ders alabilirsiniz. Siz bize ihtiyacinizi soyleyin biz sizlere ozel dersler olusturalim.  TOEFL, IELTS, GRE gibi sinavlara yonelik derslerimizde bulunmaktadir.

Yorumlar