İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Hatip Alacabek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hatip Alacabek

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fitness Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hatip Alacabek, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 18.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5875 kurs/özel ders verenden 983 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hatip Alacabek, 10 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
personal trainer, sedanter veya spor yapan insanlara, istedikleri sonuca fiziğe ve seviyesine ulaşabilmeleri için en güvenli yollarla, optimum seviyede antrenman yaptıran kişidir.

Fotoğraflar

Fitness Nedir?

Fitness, genel olarak ülkemizde body building sporu ile özdeşleştirilir. Kelimenin anlamını tam olarak bilmeyen kişiler ise, çok farklı bir spor dalı olduğunu düşünür. Aslına bakarsanız fitness kelimesi, bu iki kavramı da tam olarak karşılamaz. Fitness sağlıklı olmak, formda olmak anlamlarını içerir.

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencinin aylık vücut ölçüm ve programları kontrolü Kan gurubuna göre beslenme programı Antrenman bitene kadar hoca yardımı Öğrencinin isteğine göre Suplament ve Streoid kürü (ücretli olarak) Haftada 4 gün antrenman istediğiniz zaman hocanı arayıp birşeyler hakkında telefonda bilgi alabilirsiniz Sizde mükemmel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız durmayın!!