İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Hüdaverdi Aygör

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hüdaverdi Aygör

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hüdaverdi Aygör, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 12.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 1466 . sıradadır. Başta Özel ilkokul olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hüdaverdi Aygör, 8 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim,Her derste gerekli yardımı yapmaktan onur duyarım.Avrupa-Anadolu yakası farketmeksizin derslere yardımcı olabilmekteyim.İlkokul,lise,kpss yardım edebilmekteyim


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.
Verilen Kursların Ayrıntıları
bu konuda pek bir bilgim yok
Advance(ileri düzeyde) ingilizce ve başlangıc seviyesinde rusça bilmekteyim.Bu dillerde gerekli yardımı yaparak ileriye sağlam temeller atabiliriz.Zaten her türlü derste gerekli yardımı yapabilirim
En uzman oldugum konulardan biridir.Zamanında koçluk aldıgım ve kocluk egitimi verdigim icin bu konudada gerekli egitimi verebilmekteyim.Boğaziçi üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okumakta İngilizce ver Rusça bilmekteyim.