İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) İsmail Acıboyraz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsmail Acıboyraz

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , BODYBUİLDİNG Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Acıboyraz, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 2136 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsmail Acıboyraz, 34 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkiye 2.ci si yarışmacı
Kilo alma
Kilo verme
Kas yapma
Boy uzuma
Bölgesel zayıflama
Garantili birebir ders
Bir aylık üyelik içinde 400tl
Ekstra havuz sauna içinde

Fotoğraflar

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

BODYBUİLDİNG Nedir?

Vücut Geliştirme, (İngilizce'de Body Building) ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Rekabete dayalı bir spor olarak vücut geliştirmede, vücut geliştiriciler, jüri önünde fiziksel görünüşlerini çeşitli hareket serileriyle sergilerler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kilo alma
Kilo verme
Kas yapma
Bölgesel zayıflama
Boy uzama
Bire bir ders