İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Zeynep Elif Göroğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep Elif Göroğlu

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Elif Göroğlu , İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5618 kurs/özel ders verenden 4016 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Elif Göroğlu , 18 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2 yıl Türk alman üniversitesi'nde almanca hazırlık eğitimi aldım ve bir süre almanyada yaşadım. Türkçe konusabilenlere almanca, almanca konusabilenlere türkçe dersi verebilirim.


Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.

Verilen Kursların Ayrıntıları