İstanbul Bağcılar Barış Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU

bağcilar, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 25.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5846 kurs/özel ders verenden 784 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU, 95 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Barış Sürücü Kursu, 02/04/2013 tarihinde Bağcılar / Güneşli’de  faaliyete başlamıştır.
Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen A1-A2-A-B-B(otomatik vites)-D-C sınıfları sürücü sertifikası vermektedir.
Barış Sürücü Kursu; Kuruluşundan itibaren sektörde lider ve takip edilen bir kurum olmayı  hedeflemiş olup bunu da başarmayı sağlamıştır. Sektörümüzde  başarı oranı %45 seviyesinde olmasına rağmen, Kurumumuzun 2016 yılı başarı oranı % 80’dir.
SINIFLARIMIZ: Barış Sürücü Kursu sınıfları; Trafik, İlkyardım ve Motor dersi sınıflarından oluşmaktadır. Sınıflarımızın tamamı pencere tarafında olup havadar ve aydınlık bir ortamda ders dinleme fırsatı bulacaksınız. Sınıflarımızda klima, projeksiyon, görsel ve uygulamalı eğitim materyallerin tamamı bulunmaktadır. Derslerimiz bilgisayar ortamında anlatılmakta olup, Eğitim boyunca derslerinizi yazın sıcağını kışın soğuğunu hissetmemiş olacaksınız.
DİNLENME SALONU: Ders aralarında üzerinizdeki yorgunluğu bir taraftan arkadaşlarınızla muhabbet ederek atarken diğer taraftan ikramımız olan içecekleri yudumlama fırsatı bulacaksınız.
SİMÜLATÖR: Direksiyon eğitiminize başlamadan önce en az 2 saat simülatör eğitimi alacaksınız. Amacımız pedallar, vitesler ve direksiyon hakimiyetinizi burada sağlayarak direksiyon eğitimlerimizi daha bilinçli bir şekilde tamamlamaktır.
EĞİTMENLERİMİZ: Barış Sürücü Kursu çalışanlarımızın tamamı üniversite mezunu olup, Sertifika sahibi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı kadrolu hocalarımızdır.  Barış Sürücü Kursu’nda anlaşmalı, yevmiyeli, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmayan hiçbir personel çalışmamaktadır

Fotoğraflar
BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
BARIŞ SÜRÜCÜ KURSU